انتصاب حجت الاسلام سید محمد سادات ابراهیمی به عنوان مشاور جدید مدیرعامل بانک کشاورزی در امور مجلس

دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی طی حکمی حجت الاسلام سید محمد سادات ابراهیمی را به عنوان مشاور جدید مدیرعامل این بانک در امور مجلس شورای اسلامی تعیین کرد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : مراسم تودیع و معارفه مشاور مدیرعامل در امور مجلس روز شنبه 29 خرداد با حضور دکتر مسعود شریفات مدیرامور حوزه مدیریت بانک کشاورزی برگزار شد و طی آن مسعود شریفات ضمن تشریح جایگاه مجلس شورای اسلامی و نوع ارتباط و تعامل بانک کشاورزی با قوه مقننه کشور در راستای توسعه بخش کشاورزی ، از زحمات و خدمات ارزنده احمد ناصری گهر تشکر و قدردانی و با اهدای حکم دکتر شهیدزاده ، حجت الاسلام سید محمد سادات ابراهیمی را به سمت مشاور جدید مدیرعامل بانک کشاورزی در امور مجلس تعیین کرد.
شایان ذکر است حجت الاسلام سید محمد سادات ابراهیمی نماینده مردم شریف شهرستان های شوشتر و گتوند و عضو کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی در دوره هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی بوده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات