گزارش واقعی از شرایط اقتصادی به دولت داده نمی‌شود

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس با اشاره به حقوق‌های نجومی مدیران، گفت: در روزهای آتی با طرح سئوال از وزیران اقتصادی، آقایان را در خصوص تقابل این پرداختی‌ها با اهداف اقتصادمقاومتی به چالش می‌کشیم.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : احمد علیرضابیگی  با تاکید بر اینکه سخنان رئیس جمهور در این دیدار با گزارش وزیر صنعت، معدن و تجارت تفاوت آشکاری داشت، اظهار داشت: رئیس جمهور فارغ از مشکلات مدیران اجرایی است.

وی ادامه داد: رئیس جمهور در گزارش خود گفتند قیمت برخی از اجناس به یک دهم کاهش یافته است، باید از ایشان بپرسیم این کالاها چیستند؟

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس با بیان اینکه متاسفانه دولت در اجرای اقتصاد مقاومتی ناموفق بوده است، اضافه کرد: دولت در اجرای اقتصاد مقاومتی برای اداره کشور بایستی روی درآمدهای غیرنفتی تمرکز می‌کرد و به ناچار چون نتوانسته میزان صادرات غیر نفتی را افزایش دهد صرفا به افزایش درآمدهای مالیاتی روی آورده که به عامل بازدارنده در رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی تبدیل شده است.

علیرضابیگی با تاکید بر اینکه با اجرای برجام نیز نسبت به دوران تحریم صادرات غیر نفتی نه تنها افزایش نیافته بلکه کاهش داشته است، گفت: از طرف دیگر وزارت اقتصاد و دارایی نیز نتوانسته منابع جدید مالیاتی شناسایی کند و فشار خود را بر منابع قبلی‌اش افزایش داده است.

وی اضافه کرد: افزایش مالیات صنایع کوچک باعث تعطیلی این واحدها، افزایش بی‌کاری، کاهش صادرات و افزایش واردات شده که در تضاد با اهداف اقتصاد مقاومتی است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با شرایط فعلی اقتصادی وقتی مردم با حقوق‌های نجومی مدیران نیز مواجه می‌شدند جامعه دچار التهاب می‌گردد، گفت: در روزهای آتی با طرح سئوال از وزیران اقتصادی، آقایان را در خصوص تقابل این پرداختی‌ها با اهداف اقتصاد مقاومتی به چالش می‌کشیم.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "گزارش واقعی از شرایط اقتصادی به دولت داده نمی‌شود" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات