تکذیب تغییر سیاست ایران در قبال سوریه

تغییر سیاست های جمهوری اسلامی ایران در قبال مسئله سوریه که اخیرا از سوی برخی رسانه های غربی مطرح شده بود، تکذیب شد.

خبرگزاری مهر: برخی رسانه های غربی در آستانه پیروزی های جبهه مقاومت در مقابله با گروه های تکفیری و تروریستی در عراق و سوریه، در یک خبرسازی آشکار مدعی تغییر سیاست های جمهوری اسلامی ایران ایران در قبال مسئله سوریه شده اند.

در همین حال یک منبع آگاه پیرامون اخباری از این دست، اظهار داشت: موضع جمهوری اسلامی ایران در قبال تحولات سوریه همواره ثابت بوده و تهران از ابتدا بر راه حل سیاسی بحران در سوریه تاکید کرده است.

وی در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به طرح ۴ مرحله ای ایران برای حل بحران در سوریه تصریح کرد: ایران هیچگاه بحث درباره آینده بشار اسد رئیس جمهور قانونی این کشور را در دستور کار بررسی قرار نداده است؛ چرا که معتقد است فقط مردم سوریه می توانند درباره آینده و تعیین سرنوشت خود تصمیم بگیرند و هیچ کشوری نمی تواند این حق مردم سوریه را محدود نماید.

شایان ذکر است در آخرین مورد از این خبرسازی ها، امروز ـ شنبه ـ پایگاه خبری «المانیتور» در خبری مدعی تغییر سیاست های جمهوری اسلامی ایران در قبال موضوع سوریه شده بود.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "تکذیب تغییر سیاست ایران در قبال سوریه" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات