علیرضا قربانی پس از هفت اجرا همچنان پرطرفدار/ نود درصد سالن در اجرای بعدی پر شد

فرهنگ > موسیقی - خبر تمدید کنسرت «دخت پری وار» علیرضا قربانی و مهیار علیزاده روز چهارشنبه 26 خرداد منتشر شد و تا صبح امروز 90 درصد بلیت های این کنسرت به فروش رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کنسرت دخت پری وار علیرضا قربانی و مهیار علیزاده، برای چهارمین مرتبه تمدید شد. این کنسرت 18 تیر ماه ساعت 21:30 در تالار وحدت اجرا خواهد شد.

علیرضا قربانی در روزهای 19، 20، 21، 22 و 23 خرداد با علاقه مندانش در تالار وحدت و در قالب کنسرت "دخت پری وار" دیدار کرده بود. قربانی برای سومین بار 28 خرداد در دو نوبت ساعت 18 و 22 به اجرای برنامه برای مخاطبانش پرداخته بود.

در چهارمین تمدید اجرای کنسرت «دخت پری‌وار» مخاطبان همچنان برای شنیدن صدای این خواننده مشتاق هستند و بلیت این کنسرت ظرف حدود سه روز تقریبا تمام شده و 90 درصد از طرفیت سالن تکمیل شده است .

اشعار این آلبوم از سروده های بزرگانی چون عطار نیشابوری ، سایه ، محمد علی اسلامی ندوشن ،  محمد علی بهمنی ، سعدی ، قیصر امین پور ، عراقی و علیرضا کلیایی انتخاب شده است.

58247

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات