قصه یک درمان‌یار نانوا در «ماه عسل»/پیشنهاد احسان علیخانی برای تماشای سه فیلم اکران

فرهنگ > تلویزیون - یازدهمین برنامه «ماه عسل» درحالی جمعه شب روی آنتن رفت که احسان علیخانی از مخاظبان خود تشکر کرد که در این مدت قصه‌های «ماه عسل» را دوست داشته اند و انرژی بسیاری را به برنامه داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،احسان عليخاني شب گذشته در ابتداي صحبت‌هايش در «ماه عسل» از سه فيلم روي پرده نام برد و مخاطبانش را به تماشاي اين سه فيلم دعوت كرد. او گفت: « ديشب فرصتي دست داد و توانستيم با رفقا برويم و فيلم «ايستاده در غبار» را تماشا كنيم. چقدر فيلم متفاوت و خلاقانه اي بود و پيشنهاد مي‌كنم اگر موقعيتش را داشتيد و توانستيد حتما اين فيلم را ببينيد. فيلم بسيار جذابي است از احمد متوسليان و سرزمينمان كه در نهايت در تاريخ ما گم مي‌شوند. اين روزها هم ما اخباري شنيديم كه اين داستان را خيلي جذاب و پيچيده مي‌كند.  راجع به اين فراق كه نمي‌توان حرف زد .اگر پاي حرف خانواده هايشان بنشينيم حرفهاي آنها واقعا ناراحت كننده است . من از دوستانمان خواستم كه حتما در يكی از روزهاي تيرماه كه سالروز سرقت اين چهره ها هست، درباره اش بيشتر صحبت كنيم و شايد حتي يك گوشه هايي از آن را نيز پخش كنيم. دركنار این فیلم، فيلم هاي ديگري هم هست كه حتما تماشايشان كنيد مثل فيلم «ابد و يك روز» كه اگر اكران بود، حتما آن را ببينيد يا فيلم «باركد» از مصطفي كيايي. احسان عليخاني در حالي از فيلم «باركد» به كارگرداني مصطفي كيايي ياد كرد كه اين فيلم هيچ تيزري در تلويزيون ندارد و آگهي آن از رسانه ملي پخش نمي‌شود.

 قاب يازدهم «ماه عسل» درباره قصه اعتياد بود ؛ با تعريف داستان مردي به نام عليرضا كه به قاچاق مواد مخدر مشغول بوده و با مصرف شديد مواد خانواده اش او را از خانه بيرون و طرد مي‌کنند. او پس از آنكه كارش به كارتن خوابي مي‌كشد ، روزهاي بسيار تلخ و سختي را سپري مي‌كند، ولي به يك باره با شنيدن كنايه و سرزنشي تند از برادرش به طور كلي مسير زندگي‌اش را تغيير مي‌دهد و ترك مي‌كند.او كه خانواده اش در مقطعي حتي آرزوى مرگش را كردند حالا هم درمان‌يار كمپ‌هاي ترك اعتياد است، و هم در يك نانوايي كار مي‌كند. عليرضا ازدواج كرده و دوقلو دارد.همه اعضای خانواده اش شب گذشته مهمان «ماه عسل» بودند و يكي از قاب هاي به يادماندني اين برنامه را رقم زدند.

58245

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات