نمایش دو فیلم مستند در کانون فیلم سینما-حقیقت

فرهنگ > سینما - برنامه‌ این هفته کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، به نمایش دو فیلم مستند «آشپزی با دوربین» و «اسبی که شیهه نمی‌کشد» اختصاص یافته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این برنامه از ساعت 17 عصر فردا (یکشنبه 30 خرداد 95) در سالن «سینماحقیقت» این مرکز آغار می شود و پس از نمایش دو فیلم مستند مذکور، نشستی با حضور محمدرضا عینی (کارگردان)، همایون امامی (منتقد مهمان) و ناصر صفاریان (کارشناس- مجری) برگزار خواهد شد.

«آشپزی با دوربین» به مدت زمان 50 دقیقه، با نگاهی به موضوع غذا در قاب سینما و بررسی فیلم‌های سینمای ایران، می‌کوشد تا تغییرات اجتماعی در تاریخ معاصر ایران را مورد بررسی قرار دهد. در این فیلم علی رفیعی، کامبوزیا پرتوی، رضا کیانیان، مانی حقیقی، کیانوش گرامی، کامشاد کوشان، پیمان جعفری و... مقابل دوربین رفته‌اند.

مستند «اسبی که شیهه نمی‌کشد» نیز به زندگی پُر فراز و نشیب نقاش ایرانی «واحد خاکدان» می‌پردازد و تلاش می‌کند از رهگذر نقاشی‌ها و زندگی او در ایران و آلمان، نقبی به دنیای درونی وی بزند. مدت زمان این فیلم نیز 50 دقیقه است.

عموم علاقمندان برای تماشای این فیلم‌‌های مستند و شرکت در جلسه نقد و بررسی آنها می‌توانند  به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. 

58245

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "نمایش دو فیلم مستند در کانون فیلم سینما-حقیقت" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات