همه تاریخ سینمای ایران در موزه هنرهای معاصر/از زرین کلک و علی اکبرصادقی تا بهرام بیضایی و امیر نادری

فرهنگ > سینما - از روز دوشنبه 31 خردادماه ساعت 5 بعدازظهر به مدت 9 روز، منتخبی از آثار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در می آید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، از فردا ساعت 5 بعدازظهر تا 10 تیر ماه ،44 فیلم از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، درسالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در می آید.

روز دوشنبه 31 خردادماه ساعت 5 بعدازظهر فیلم های «یک نقطه سبز»به مدت 6 دقیقه،«سیاه پرنده» به مدت 8 دقیقه و «آنکه خیال بافت و آن که عمل کرد»به مدت 10 دقیقه از مرتضی ممیز،فیلم «رهایی» از ناصر تقوایی به مدت 24 دقیقه،فیلم ،«حوزه استحفاظی» از آراپیک باغداساریان به مدت 6 دقیقه،فیلم «انتظار» از امیر نادری به مدت 46 دقیقه و فیلم «رنگین کمان» از نفیسه ریاحی به مدت 14 دقیقه،در سالن سینما تک به نمایش در می آید.

در برنامه نمایش فیلم های کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان،شش فیلم از نورالدین زرین کلک،6 فیلم ازعلی اکبر صادقی،10 فیلم ازفرشید مثقالی،8 فیلم ازعباس کیارستمی و همچنین فیلم هایی از ابراهیم حقیقی،سهراب شهید ثالث،محمدرضا اصلانی،شاپور قریب،مسعود کیمیایی و داریوش مهرجویی به نمایش در می آید.

یادآوری می شود علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از برنامه های نمایش فیلم های کانون به صورت رایگان و آزاد،31 خردادماه تا روز10 تیرماه ( ساعت 5 بعداز ظهر)  به غیر از جمعه 4 و دوشنبه 7 تیرماه به موزه هنرهای معاصر تهران، واقع در خیابان کارگر شمالی مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88951965 تماس حاصل کنند.

58247

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات