قربانی: به خاطر منصوریان استقلالی شدم

مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال گفت: اینکه می‌گویند در تیم ما قراردادهای میلیاردی بسته شده صحت ندارد و حداقل این موضوع در مورد من صدق نمی‌کند.

خبرگزاری فارس: علی قربانی که برای تست پزشکی به مرکز ایفمارک آمده بود در خصوص حضورش در استقلال اظهار داشت: خیلی خوشحالم که به تیم بزرگی مثل استقلال آمدم البته من با علیرضا منصوریان رابطه بسیار خوبی داشتم و وقتی او از من خواست که به استقلال بیایم درنگ نکردم.

وی در خصوص سختی‌های حضور در استقلال گفت: مطمئن باشید بازی در هر تیمی در لیگ برتر سخت است حالا چه برسد که ما به استقلال آمده‌ایم و این تیم هواداران بیشماری دارد. من تلاش می‌کنم که بهترین عملکرد را داشته باشم.

قربانی تاکید کرد: استقلال امسال تغییرات زیادی داشته و من فقط از خدا می‌خواهم عملکردمان طوری باشد که بتوانیم محبت مردم را که در تمرینات در این روز نشان دادند جبران کنیم.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود قرارداد بازیکنان استقلال میلیاردی است، گفت: اصلا این موضوع صحت ندارد و من این موضوع را رد می‌کنم. حداقل در مورد خودم این موضوع صحت ندارد چون من به خاطر علیرضا منصوریان به استقلال آمدم و روی حرف او حرفی نمی‌زنم.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "قربانی: به خاطر منصوریان استقلالی شدم" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات