ازدواج خواهر مایکل جکسون با یک میلیاردر جوان قطری +عکس -آکا

1395/03/29

سایت سرگرمیجالب انگیز

آکاایران: “جانت جکسون” خواننده معروف هالیوودی که بیشتر شهرتش را مدیون نام برادرش است اخیرا با یک میلیاردر قطری ازدواج کرده است. گفته میشود این دو از سال ۲۰۱۰ میلادی با یکدیگر آشنا شده اند.

,[categoriy] ازدواج خواهر مایکل جکسون با یک میلیاردر جوان قطری عکس

ازدواج خواهر مایکل جکسون با یک میلیاردر جوان قطری +عکس -آکاازدواج خواهر مایکل جکسون با یک میلیاردر جوان قطری +عکس -آکا

آکاایران: ازدواج خواهر مایکل جکسون با یک میلیاردر جوان قطری +عکس

به گزارش آکاایران: این مرد عرب که “وسام ” نام دارد یک تاجر مشهور است و گفته میشود این میلیاردر ۳۷ ساله یک حلقه فوق العاده گرانبها به خانم جکسون به عنوان حلقه نامزدی هدیه داده است که او مدام نگران گم شدن آن است. گفته میشود همسر ثروتمند او عروسی شاهانه ای برایش ترتیب داده است که قرار است بهار آینده در قطر برگزار شود . او قول داده است که تمام دوستان و اعضای خانواده وی را برای مراسم با جت اختصاصی به قطر ببرد.
این ستاره موسیقی که حدودا یک دهه از همسر خاور میانه ای اش بزرگتر است هرچه سریعتر خواستار آغاز شدن زندگی مشترکشان است. “جانت جکسون” که گفته میشود صاحب ثروتی ۱۵۰ میلیون دلاری است سابقا دوبار ازدواج کرده است.

,[categoriy] ازدواج خواهر مایکل جکسون با یک میلیاردر جوان قطری عکس ,[categoriy] ازدواج خواهر مایکل جکسون با یک میلیاردر جوان قطری عکس ازدواج خواهر مایکل جکسون با یک میلیاردر جوان قطری عکس

جالب انگیز -

ازدواج خواهر مایکل جکسون با یک میلیاردر جوان قطری عکس
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "ازدواج خواهر مایکل جکسون با یک میلیاردر جوان قطری +عکس -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات