موفقیت این باربی زنده در دو رشته تحصیلی متفاوت +عکس -آکا

1395/03/29

سایت سرگرمیجالب انگیز

آکاایران: این باربی زنده یک دانشجوی موفق در دو رشته تحصیلی متفاوت است.

,[categoriy] موفقیت این باربی زنده در دو رشته تحصیلی متفاوت عکس

موفقیت این باربی زنده در دو رشته تحصیلی متفاوت +عکس -آکاموفقیت این باربی زنده در دو رشته تحصیلی متفاوت +عکس -آکا

آکاایران: موفقیت این باربی زنده در دو رشته تحصیلی متفاوت +عکس

به گزارش آکاایران: “شارلوت پول” ۲۲ ساله اکنون دانشجوی دو رشته حقوق و روانشناسی است. او هزاران دلار صرف تبدیل شدن به یک عروسک زنده کرده است، اما در کنار همه اینها همواره یک دانشجوی موفق بوده است. او که جراحی های زیادی را برای تبدیل شدن به چهره افسانه ای اش تحمل کرده است همواره تلاش کرده است تا به انتقاداتی که از سر و شکل ظاهری او میشود به دید مثبت نگاه کند و با موفقیتش نشان دهد که زیاد هم احمق نیست. نامزد وی میگوید چیزی که بیش از چهره عروسک گونه او برایم اهمیت دارد مغز اوست.
او از سن ۱۵ سالگی به شیوه عروسکها آرایش کرده و لباس پوشیده است و میگوید چون خیلی روی چهره و فیزیک بدنی اش حساس بوده است تصمیم گرفته  مثل یک عروسک زندگی کند. اما این نوع آرایش و لباس باعث نشد تا او تلاش برای راهیابی به دانشگاه را رها کند. او میگوید عکس العمل مردم وقتی می فهمند این دختر مو طلایی با آرایش غلیظ و درخشان و لباسهای پر زرق و برق یک دانشجوی مشهور در بهترین دانشگاه انگلستان است دیدنی است.
وی تاکید میکند زمانی که در دانشگاه است و یا در محل کار خود مشغول کار کردن است یک انسان کاملا عادی است و از آرایش و لباس های رنگهای روشن خبری نیست.
علیرغم همه تلاشهای او برای زیبا و جذابتر شدن نامزدش میگوید: من او را بدون آرایش و لباسهای عجیبش دوست دارم و قیافه او را صبح زود که از خواب بیدار میشود  با موهای پریشان به هر لحظه دیگری ترجیح میدهم.

,[categoriy] موفقیت این باربی زنده در دو رشته تحصیلی متفاوت عکس ,[categoriy] موفقیت این باربی زنده در دو رشته تحصیلی متفاوت عکس ,[categoriy] موفقیت این باربی زنده در دو رشته تحصیلی متفاوت عکس ,[categoriy] موفقیت این باربی زنده در دو رشته تحصیلی متفاوت عکس ,[categoriy] موفقیت این باربی زنده در دو رشته تحصیلی متفاوت عکس موفقیت این باربی زنده در دو رشته تحصیلی متفاوت عکس

جالب انگیز -

موفقیت این باربی زنده در دو رشته تحصیلی متفاوت عکس
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "موفقیت این باربی زنده در دو رشته تحصیلی متفاوت +عکس -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات