فیلم: تونل گولیانگ مرگبارترین جاده دنیا

تونل گولیانگ تونلی مخوف با 30 پنجره در ابعاد و اشکال متفاوت است. برخی مربعی و برخی دایره ای شکل هستند. برخی چند ده متر طول و عرض دارند و برخی تنها به قدر یک پنجره کوچک هستند.

وب سایت کارناوال: تونل گولیانگ تونلی مخوف با 30 پنجره در ابعاد و اشکال متفاوت است. برخی مربعی و برخی دایره ای شکل هستند. برخی چند ده متر طول و عرض دارند و برخی تنها به قدر یک پنجره کوچک هستند.فیلم: تونل گولیانگ از مرگبارترین جاده های دنیا

وقتی در لبه جاده می ایستی و از میان پنجره های تونل به پایین نگاه می کنید وحشت است که به وجودت سرریز می شود. سنگ های بزرگ و عجیبی که که از صخره های صاف آویزان اند و ظاهر بی انتهای پایین صخره ها مو بر تن انسان سیخ می کند.

پس از گذر از تونل روستای گولیانگ را خواهی دید که انگار به لبه پرتگاه چسبیده است.

ساخت تونل در اصل برای رفاه و آسایش روستاییان بود. اما پس از آنکه دولت چین مرزهایش را برای ورود گردشگران باز کرد، روستا و تونل گولیانگ با حجم عظیمی از توجه از سوی گردشگران و مسافران روبه رو شد و درآمد و بازده بسیار خوبی را برای روستا به ارمغان آورد.


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
فیلم: تونل گولیانگ از مرگبارترین جاده های دنیا
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "فیلم: تونل گولیانگ مرگبارترین جاده دنیا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات