جارو برقی هوشمند به کمک خانمهای خانه دار می آید -آکا

1395/03/29

سایت سرگرمیجالب انگیز ,[categoriy] جارو برقی هوشمند به کمک خانمهای خانه دار می آید

جارو برقی هوشمند به کمک خانمهای خانه دار می آید -آکاجارو برقی هوشمند به کمک خانمهای خانه دار می آید -آکا

آکاایران: جارو برقی هوشمند به کمک خانمهای خانه دار می آید

آکاایران:  

شاید برای همه زنان خانه دار پیش آمده باشد که بعد از یک مهمانی سخت و طاقت فرسا ساعتها به جارو کشیدن خانه مشغول بوده اند و بیش از پیش خسته شده اند ، اما مخترعین با اختراع یک نوع جارو برقی هوشمند روباتیک خانمها را برای همیشه راحت کرده اند.

به گزارش آکاایران: برند تجاری معروف “ال جی” عنوان کرده است به زودی نوعی جارو برقی روانه بازار خواهد کرد که با صدای کاربر خود کار میکند و کاربر میتواند با استفاده از اصوات صوتی این جارو را راهنمایی کرده تا تمام زوایای منزل و مکانهای مورد نظر را تمییز کند.

مدیر این برند معروف تجاری لوازم خانگی میگوید این جارو برقی طوری برنامه ریزی شده است که همانند یک ربات صدای صاحب خود را شناخته و طبق دستورات او خانه را جارو میکند بعد از اتمام کار با دو بار کوبیدن دستها به یکدیگر این جارو از کار افتاده و به حالت استراحت منتقل میشود.
گفته میشود این جارو برقی مدرن و مخصوص تا ۱۰ درصد بیش از جاروهای معمولی موجود در بازار قادر به تمیز کردن است  و همچنین میتواند تمامی زوایا و گوشه های خانه را به حافظه بسپارد تا برای استفاده بعدی دچار مشکل نشود.

جارو برقی هوشمند به کمک خانمهای خانه دار می آید

جالب انگیز -

جارو برقی هوشمند به کمک خانمهای خانه دار می آید
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "جارو برقی هوشمند به کمک خانمهای خانه دار می آید -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات