جزئیات مرگ راننده لودر در حادثه انفجار شهران

جامعه > حوادث - میزان نوشت: رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران جزئیات حادثه رخ داده برای راننده لودر در حادثه انفجار شهران را تشریح کرد.

اقبال شاکری گفت: روز گذشته خبر فوت 2 کارگر مترو در حین حادثه انفجار خط لوله شمال غرب تهران منتشر شد.

وی افزود: این خبر بر مبنای اظهارنظرهای پیمانکاران منتشر شد و با بررسی های بیشتر مشخص شد که تنها یک نفر در این حادثه در زیر آوار محبوس شده است.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به جزئیات محبوس شدن راننده لودر در زیر آوار اظهارکرد: راننده لودر زمانی که صدای انفجار را شنیده برای خارج کردن لودر به سمت تونل حرکت کرده و همان زمان نیز در زیر آوار محبوس می شود.

شاکری گفت: تجسس ها برای یافتن جسد راننده لودر همچنان ادامه دارد. با توجه به مدت زمانی که از حادثه گذشته، بدون شک راننده لودر در این حادثه جان خود را از دست داده اما به دلیل وجود آب زیاد در گودال، هنوز جسد وی پیدا نشده است.

وی ادامه داد: تا شب گذشته با نظارت نماینده دادستانی، کار تخلیه آب انجام شد و نیروهای امدادی در تلاش بودند تا آب را با استفاده از 2 پمپ خارج کنند.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نظارت های صورت گرفته شده به منظور پر شدن گودال حفر شده در حادثه ترکیدگی لوله شمال غرب تهران اذعان کرد: در حال حاضر اقدامات برای پر شدن گودال موجود در منطقه با نظارت نیروهای شهرداری تهران در حال انجام است و زمانی که این گودال به طور کامل پر شود شرایط برای اتصال کامل گاز در منطقه مهیا خواهد شد.

۴۷۴۷

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "جزئیات مرگ راننده لودر در حادثه انفجار شهران" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات