استفاده از دستگاه زنده‌یاب برای نجات کارگر مفقود شده در محل انفجار شهران

جامعه > حوادث - تسنیم نوشت: سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: تا ساعت سه بامداد امروز تلاش برای پیدا کردن کارگر مفقود شده در محل انفجار ادامه داشت و حتی از دستگاه‌های زنده یاب برای پیدا کردن وی استفاده شد.

محمد شهریاری درباره آخرین اقدامات صورت گرفته در محل انفجار شهران اظهار کرد: تا ساعت سه بامداد امروز تلاش برای پیدا کردن کارگر مفقود شده در محل انفجار ادامه داشت و حتی از دستگاه‌های زنده‌یاب برای پیدا کردن وی استفاده شد اما تلاشها بی‌ثمر بود.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران با بیان اینکه هنوز با قطعیت نمی‌توان درباره مرگ این کارگر اظهار نظر کرد، تصریح کرد: اگر هم این فرد جان خود را از دست داده باشد، باید جسدش در کانالهای مترو پیدا شود اما جسد وی در گودال نیست.

ساعت 4:30 بامداد روز گذشته صدای انفجار مهیبی در خیابان یکم شهران تقاطع بلوار کوهسار اهالی آن منطقه را سراسیمه به خیابان کشاند، انفجار مربوط به خطوط انتقال گاز منطقه شمال غرب تهران بود که در پی آن آب، برق، گاز منطقه قطع شد و تمام خطوط ارتباطی در محدوده غرب و شمال غرب پایتخت را با اختلالاتی همراه کرد.

شدت حادثه به حدی بود که نمای یک ساختمان 5 طبقه در آن محدوده کاملاً ذوب شد و به تعدادی از ساختمانهای اطراف محل انفجار خساراتی وارد آمد.

۴۲۴۲

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات