مولتی میلیاردر مقیم امارات و ماجرای رضایتنامه خلعتبری!

ورزش > لیگ برتر - یک تاجر مقیم امارات می گوید کاری کرده که 3 سال قبل شیخ عجمان در کمتر از چند ساعت بگذارد خلعتبری به پرسپولیس بیاید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛سه فصل قبل اتفاق عجیبی افتاد. محمدرضا خلعتبری قراردادی با عجمان امارات بست. همان زمانی که قرار بود نام لیگ امارات به نام جعلی خلیج(ع- ر - ب - ی) تغییر کند. خلعتبری خیلی عجیب و غریب در آن شرایط قرارداد بست و وقتی زمان فسخ قراردادش رسید ، از او غرامتی 1 میلیون دلاری می خواستند. پرسپولیس می خواست او را جذب کند اما شیوخ اماراتی اجازه نمی دادند. رویانیان اما به واسطه یکی از دوستان سرمایه دارش در ازای 500 هزار دلار برای این بازیکن رضایتنامه گرفت. آن دوست پولدارش ، احمد یوسفی ، تاجر سرمایه دار ایرانی بود که همین چند شب قبل افطاری اشرافی اش را با حضور ستاره های فوتبال و سینما در کرج گرفته بود. او در این مراسم از خاطره مذاکرات بر سر خلعتبری گفت؛«شیخ می گفت 1.5 میلیون دلار می گیرد و خلعتبری باید در لیگی با آن اسم جعلی اش شرکت کند. من هم گفتم باشد ، ایرادی ندارد ، محمدرضا زیر لباسش عادت دارد لباس هایی بپوشد که اسمی زیر آن می نویسد. او زیر لباسش می نویسد خلیج فارس و خوشحالی می کند. دوست دارید این اتفاق بیفتد؟ این را که گفتم ، شیخ ترسید و سریع رضایتنامه اش را صادر کرد ، تازه پولشان را هم قرار شد قسطی بدهیم و کلی هم تخفیف گرفتیم.»


256 41

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "مولتی میلیاردر مقیم امارات و ماجرای رضایتنامه خلعتبری!" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات