سیچلو: بازی با آرژانتین دشوار است

مربی تیم ملی والیبال ایران بعد از بازی دوم لیگ جهانی گفت: دیدار مقابل آرژانتین برای من سخت خواهد بود اما تمام تلاشم را می‌کنم تا تیم ایران عملکرد بهتری داشته باشد.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، خوان سیچلو مربی تیم ملی والیبال ایران بعد از باخت در بازی دوم لیگ جهانی گفت: به نظرم باید روی بازی خوبمان آنالیز و تمرکز بیشتری کنیم. امروز با یکی از بهترین تیم های دنیا روبرو شدیم. در سه ست این بازی رقابت پایاپایی را شاهد بودیم.

وی افزود: ست دوم بد بازی کردیم. بعد از دفاع و پاس دادن به زمین حریف معمولاً حمله راحت صورت می گیرد. ما دفاع می کردیم اما پاس ها به خوبی هدایت نمی شد. به همین دلیل فرصت دیگری را در اختیار تیم حریف قرار می دادیم. در ست آخر نیز که درخواست بازبینی شد و دیدید که چقدر بازی نزدیک بود. از نظر من تفاوت دو تیم در جزئیات است و دیگر هیچ.

مربی تیم ملی ایران در مورد بازی مقابل آرژانتین اظهار داشت: بازی دشواری است. ولاسکو هم در رده نوجوانان و جوانان به مدت 16 سال با تیم آرژانتین کار کرده و از طرفی مربی ایران هم بوده است. برای من شخصاً ایران وطن دوم است. دو تیمی که من دوست دارم. از طرفی آرژانتین و ولاسکو و از طرفی ایران. به هر حال تمام تلاشم را می کنم تا تیم ایران عملکرد بهتری داشته باشد.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "سیچلو: بازی با آرژانتین دشوار است" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات