شهبازی: مظلومی هنوز سرمربی استقلال است

مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: باشگاه استقلال هنوز قرارداد مظلومی را فسخ نکرده است.

کاپ: مصطفی شهبازی درباره آخرین وضعیت ثبت قرارداد بازیکنان لیگ برتری در سازمان لیگ اظهار داشت: تا این لحظه هنوز هیچ یک از باشگاه های لیگ برتری برای ثبت قرارداد مربیان یا بازیکنان شان به سازمان لیگ مراجعه نکرده اند و این به رغم تأکید های فراوانی است که ما در ورزهای اخیر به باشگاه ها داشته ایم.

وی ادامه داد: خواهش ما از باشگاه ها این بوده که لااقل برای ثبت قرارداد مربیان خودشان که با آنها قرارداد بسته اند اقدام کنند تا ما لبتوانیم در فرصت کافی وضعیت آنها را بررسی و قرارداد های شان را تنظیم کنیم. در ادامه هم اگر بازیکنان شان را برای این کار به سازمان لیگ بیاورند بهتر می شود. متأسفانه باشگاه ها برای این کار در روزهای پایانی اقدام می کنند و این کار را برای ما هم دشوار می کند که می خواهیم به دقت وضعیت قرارداد ها را بررسی کنیم.

شهبازی در این باره که مظلومی گفته هنوز قراردادش با استقلال فسخ نشده گفت: طبق مدارکی که باشگاه استقلال در اختیار ما قرارداده است فعلا پرویز مظلومی به عنوان سرمربی این تیم در کمیته نقل و انتقالات به عنوان سرمربی استقلال شناخته می شود و هیچ اقدامی برای فسخ قرارداد این مربی انجام نشده است. مربیان جدید این تیم هم برای ثبت قراردادشان به اینجا مراجعه نکرده اند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "شهبازی: مظلومی هنوز سرمربی استقلال است" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات