جزئیات حادثه شهران از زبان معاون شهردار تهران

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران جزئیات حادثه شهران را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : مهندس سیدجعفر تشکری هاشمی  در خصوص حادثه انفجار صبح امروز در منطقه شهران، گفت: در ساعت 4:37 دقیقه بامداد، لوله گاز 18 اینچی منفجر می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا انفجار لوله گاز شهران ربطی به مترو داشته است با بیان اینکه مترو در 25 متری سطح زمین در حال ساخت بوده، گفت: این اتفاق به احتمال زیاد به علت فشار جانبی و جرقه های ناشی از کابل برق رخ داده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه نشتی گاز به لایه زیر خاک راه یافته و جرقه ناشی از قطع شدن سیم های زیر لوله باعث رخداد این انفجار شده است، گفت: آتش در دو دامنه متصاعد می شود؛ به گونه ای که آتش علاوه بر اینکه به تونل در دست ساخت مترو نفوذ می کند، آسفالت را شکافته و به سطح زمین می رسد و یک ساختمان اداری خالی از سکنه دچار حریق شده و به پنج ساختمان مسکونی و ادارای خسارات جزئی می شود.

وی افزود: نهایتا در ساعت شش صبح جریان گاز قطع می شود و آتش سوزی مهار شده و عوامل آتشن‌شانی که مشغول تخلیه ساکنان بودند به امر اتباع حریق مشغول می شوند.

تشکری هاشمی در مورد فوت دو کارگر گفت: از دو کارگر داخل تونل هیچ اطلاعی در دست نیست و امکان فوت آنها وجود دارد اما هرگونه اظهارنظر در این خصوص قطعی نیست.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "جزئیات حادثه شهران از زبان معاون شهردار تهران" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات