نیروهای واکنش سریع در مسجدالنبی چه می کنند؟

ساعت24-محمد بن زاید بن منقره البلوی، مدیر اداره عملیات در اداره کل دفاع مدنی در شهر مدینه منوره در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما نیروی واکنش سریعی را در مسجد النبی و محوطه خارجی آن اختصاص دادیم که دارای تجهیزات و ابزارهای کامل برای نجات و کمک پزشکی در وضعیت فوق‌العاده هستند.

 روزنامه توریسم نوشت:عربستان طی ایام ماه مبارک رمضان نیروهای واکنش سریع را برای حفظ امنیت مسجد النبی و اطراف آن در نظر گرفته است.

محمد بن زاید بن منقره البلوی، مدیر اداره عملیات در اداره کل دفاع مدنی در شهر مدینه منوره در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما نیروی واکنش سریعی را در مسجد النبی و محوطه خارجی آن اختصاص دادیم که دارای تجهیزات و ابزارهای کامل برای نجات و کمک پزشکی در وضعیت فوق‌العاده هستند.

دفاع مدنی همچنین تیم‌های میدانی را در مراکزی مستقر کرده تا مستقیما هرگونه حوادثی را ابلاغ کنند. وی گفت: اداره دفاع مدنی همچنین تیم‌هایی را برای رصد مواد شیمیایی و آلودگی‌های هوایی ناشی از اگزوز خودروها و تیم‌هایی را برای نظارت بر مناطق پر ازدحام تشکیل داده است. علاوه بر این تیم‌هایی برای ارائه خدمات نجات و کمک‌رسانی و مشارکت در فعالیت‌های انسانی برای کمک به زوار در ماه رمضان تشکیل شده است.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "نیروهای واکنش سریع در مسجدالنبی چه می کنند؟" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات