بیشترین و کمترین تخلفات رانندگان تهرانی

به گزارش افکارنیوز،

سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در مورد بیشترین تخلفات رانندگی شهروندان تهرانی اظهار داشت:‌ انواع توقف غیرمجاز، صدرنشین تخلفات صورت گرفته در تهران بزرگ است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: توقف خودرو به صورت دوبله، توقف در محل ایستادن ممنوع، توقف در حریم تقاطع و در ایستگاه اتوبوس و به طور کل هر نوع تخلفی که ناشی از توقف خودرو در محل ممنوعه باشد، در دسته بیشترین تخلفات صورت گرفته در شهر تهران محسوب شده و از لحاظ کمی بیشترین آمار جریمه را به خود اختصاص دادند.

این مقام ارشد راهور پایتخت، ورود غیرمجاز به محدوده طرح زوج و فرد و استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی را رتبه دوم و سوم جرائم رانندگی در کلانشهر تهران برشمرد.

وی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص کمترین تخلف انجام شده، اعلام کرد: در جدول جرائم راهنمایی و رانندگی خیلی از جرائم به ندرت و انگشت‌شمار صورت می‌گیرد که از جمله آنها پرداخت زباله از داخل خودرو به حریم خیابان و معابر است.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "بیشترین و کمترین تخلفات رانندگان تهرانی" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات