علی کریمی در آستانه جدایی از سپاهان!

به گزارش افکارنیوز،

 در چند روز اخیر اخبار مختلفی مبنی بر انتقال علی کریمی، بازیکن جوان تیم فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل سپاهان به تیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اروپایی شنیده می‌‌‌‌‌‌‌شود. یکی از این تیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها دیناموزاگرب کرواسی است که از قول منابع خبری این کشور گفته شده که ایگور استیماچ، علی کریمی را به این باشگاه معرفی کرده است.

استیماچ فصل گذشته هدایت تیم فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل سپاهان را بر عهده داشت و بارها علی کریمی را با بازیکنانی مانند فرانک لمپارد و لوکا مودریچ مقایسه کرده بود.

امروز (جمعه) عبدالله ویسی درباره انتقال علی کریمی، گفت: او از چند تیم خارجی پیشنهاد دارد. بندی در قراردادش وجود دارد که در صورت داشتن پیشنهاد خارجی می‌تواند تیم را ترک کند .

با این حساب باید علی کریمی را یکی از لژیونرهای فصل آینده فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل ایران بدانیم. کریمی در حال‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حاضر 22 ساله است و پتانسیل‌‌‌‌‌‌ بالایی برای پیشرفت دارد.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "علی کریمی در آستانه جدایی از سپاهان!" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات