داستانهای مستهجن وبلاگ نویس ۱۴ ساله -آکا

,[categoriy] داستانهای مستهجن وبلاگ نویس ۱۴ ساله

داستانهای مستهجن وبلاگ نویس ۱۴ ساله -آکاداستانهای مستهجن وبلاگ نویس ۱۴ ساله -آکا

آکاایران: داستانهای مستهجن وبلاگ نویس ۱۴ ساله

جوان ۱۴ ساله کرجی که اقدام به انتشار داستانهای مستهجن در وبلاگ خود کرده بود سریعاً شناسایی شد. به گزارش قدس آنلاین، سرهنگ”کاکوان” رئیس پلیس فتا استان البرز در گفتگو با خبرنگار پلیس فتا اعلام کرد : در راستای افزایش امنیت در فضای مجازی و در پی رصد صورت گرفته ، کارشناسان این پلیس وبلاگی را که اقدام به انتشار داستان های مبتذل می کرد شناسایی و اقدامات خود را آغاز کردند.

به گزارش آکاایران: سرهنگ کاکوان ادامه داد: بر اساس اطلاعات بدست آمده مشخص شد که محتوای داستان های موجود در سایت به اندازه ای ذهن مخاطب را درگیر می کرد که در جامعه باعث ترویج فساد می شد و تاثیراتی مخرب تر از تصاویر و فیلم های مستهجن داشت.
وی افزود: پس از تحقیقات و بررسی های تخصصی و فنی متهم که نوجوانی ۱۴ ساله و ساکن کرج بود، شناسایی و به این پلیس احضار شد، وی در تحقیقات صورت گرفته به جرم خود اعتراف کرد.
این مقام انتظامی در پایان ذکر کرد: ترویج فساد و تبلیغ آن به هر نحو و نیز استفاده ابزاری از افراد برای گسترش فحشا در فضای مجازی جرم تلقی شده و با عاملان آن برخوردی قانونی خواهد شد.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "داستانهای مستهجن وبلاگ نویس ۱۴ ساله -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات