اتفاق وحشتناک برای دانشجوی دختر ! + عکس -آکا

1395/03/29

سایت سرگرمیجالب انگیز ,[categoriy] اتفاق وحشتناک برای دانشجوی دختر عکس

اتفاق وحشتناک برای دانشجوی دختر ! + عکس -آکااتفاق وحشتناک برای دانشجوی دختر ! + عکس -آکا

آکاایران: اتفاق وحشتناک برای دانشجوی دختر ! + عکس

آکاایران: دانشجوی دختر هیچ گاه فکر نمی کرد عاقبت عکس گرفتن کنار ریل آهن به اینجا ختم شود. یک دانشجوی دختر چینی هنگامی که برای گرفتن عکس های هنری به کنار ریل آهن رفته بود با قطار اکسپرس تصادف کرد. قطار مسافربری در حالی که با سرعت ۹۰ مایل بر ساعت در حرکت بود به شانه ی او برخورد کرد.

به گزارش آکاایران: شیائو لی، ۲۰ ساله که به همراه دوستش شیائو چینگ برای شرکت در مسابقه عکاسی به این محل آمده بودند شروع به گرفتن عکس های هنری کردند.

,[categoriy] اتفاق وحشتناک برای دانشجوی دختر عکس

خانم لی برای گرفتن یک عکس با قطار به نزدیکی ریل رفت و راننده قطار با دیدن او سرعتش را کم کرد ولی ظاهرا خانم لی خیلی به او نزدیک شده بود و قطار به شانه ی چپ او برخورد کرد. قطار پس از تصادف فورا متوقف شد. راننده فکر می کرد که این دختر کشته شده است اما او بسیار خوش شانس بود که فقط دچار کبودی شانه شده و آسیب چندانی ندیده بود.
خانم لی پس از این تصادف گفت: من بسیار خوش شانس بودم که جان سالم به در بردم و پس از این دیگر برای گرفتن عکس به چنین جایی نمی روم و ترجیح می دهم عکس ها را در خانه بیاندازم.

اتفاق وحشتناک برای دانشجوی دختر عکس

جالب انگیز -

اتفاق وحشتناک برای دانشجوی دختر عکس
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "اتفاق وحشتناک برای دانشجوی دختر ! + عکس -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات