توفان اسپانیا مقابل شاگردا

ورزش > فوتبال جهان - تیم ملی فوتبال اسپانیا با نتیجه دو بر صفر از ترکیه پیش است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛اسپانیا مقابل ترکیه.شاید به جرات بتوان گفت که بیشتر هواداران حاضر در ورزشگاه قرمز پوشان ترکیه ای بودند.آنها آمده بودند تا تیمشان را مقابل اسپانیایی حمایت کنند که کلی افتخار را در اروپا و جهان با خودش یدک می کشد.

بازی که شروع شد انگار که ترک ها در خانه خودشان بازی می کنند.صدای وحشتناک هواداران این تیم برای هر تیمی کر کننده بود اما تیم آنها محتاط تر از آن بود که مقبال اسپانیا بی محابا حمله کند و هدف اصلی اش این باشد؛پیروزی.

ترک ها 34 دقیقه دوام آوردند و با سیستم تدافعی خودشان مقابل قرمز پوشان اسپانیا داوم آورده بودند اما در این دقیقه موراتا که این روزها خوب گل می زند توپ را با ضربه سر وارد دروازه کرد تا هزاران هوادار ترک در ورزشگاه سکوت اختیار کنند.

سه دقیقه بعد نولیتو روی اشتباه مدافع ترکیه و پاس گل زیبایی که به او داد گل دوم را هم وارد دروازه ترکیه ها کرد تا ورزشگاه غرق در سکوت شود.اسپانیا سوار بر بازی بود و پس از زدن این دو گل هم با آرامش بیشتری نیمه نخست را به پایان رساند.

ماتادورها نیمه دوم را نیز آتشین شروع کردند. در دقیقه ۴۷ پاس اینیستا در موقعیتی مشکوک به آفساید به آلبا رسید، آلبا نیز با یک پاس عرضی موراتا را صاحب موقعیت کرد تا سومین گل اسپانیا در این دقیقه به ثمر برسد.پس از گذشت ۵۰ دقیقه، شاگردان فاتح تریم برای اولین بار در موقعیتی مناسب در محوطه جریمه لاروخا صاحب موقعیت شدند که ضربه بد بوراک ییلماز این موقعیت را به هدر داد.
پس از این گل، عطش اسپانیا برای زدن گل‌های بیشتر فروکش کرد و بازی کمی به تعادل کشیده شد. 

251 41

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "توفان اسپانیا مقابل شاگردا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات