یورو 2016؛ جام گل های دقایق پایانی

با گلزنی ادر مقابل سوئد، یازدهمین گل رقابت ها از دقیقه 87 به بعد نیز به ثمر رسید.

ورزش سه: با گلزنی ادر مقابل سوئد، یازدهمین گل رقابت ها از دقیقه 87 به بعد نیز به ثمر رسید.

یورو 2016 تا اینجا نشان داده که جام گل های دقایق پایانی است. گل تماشایی ادر در دیدار ایتالیا مقابل سوئد که در دقیقه 88 به ثمر رسید، یازدهمین گل این رقابت ها بود که در دقایق پایانی وارد دروازه می شد.

اولین گل در دقایق پایانی در همان بازی نخست رخ داد. جایی که پایه موفق شد در دقیقه 88 با ضربه استثنایی خود فرانسه را مقابل رومانی پیروز کند. فرانسوی ها در دومین بازی خودشان نیز هر 2 گل را در دقیقه 90 به بعد به ثمر رساندند تا نشان دهند تیم غافلگیر کننده ای در لحطات پایانی محسوب می شوند.

اسپانیا با دل بوسکه نیز تک گل پیروزی بخشش را در بازی نخست مقابل چک توسط پیکه در دقیقه 87 وارد دروازه حریف کرد تا 3 امتیاز حساس را کسب کند.

ایتالیا امروز علاوه بر گل ادر، مقابل بلژیک نیز توسط پله در دقیقه 90 به گل رسیده بود تا نشان دهد مانند فرانسه در دقایق پایانی بسیار خطرناک می تواند باشد.

آلمان و انگلیس نیز در دقایق پایانی در یورو گلزنی کرده اند. شواین اشتایگر در دقیقه 90 مقابل اوکراین و گل تاریخی استوریج مقابل ولز در لحظات پایانی که سرنوشت انگلیس را در دور گروهی عوض کرد. البته انگلیسی ها مقابل روسیه نیز در دقیقه 90 توسط برزتسکی دروازه خود را باز شده دیده بودند.

اشتیبر، بازیکن مجارستان مقابل اتریش و مک گین از ایرلند شمالی مقابل اوکراین نیز دیگر گل های دقایق پایانی یورو 2016 را به ثمر رسانده اند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "یورو 2016؛ جام گل های دقایق پایانی" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات