کرواسی ۲ چک ۲/آتش کروات ها چک را برگشت زد+ تصاویر

ترکیب کرواسی:

سوباسیچ- سرنا- کورلوکا- ویدا- استرینیچ- مودریچ- بادلج- بروزوویچ- راکیتیچ- پریشیچ- مانژوکیچ.

ترکیب چک:

چک- کادرابک- سیوک- هوبنیک- لیمبرسکی- پلاشیل- داریدا- اسکالاک- روسیچکی- کریچی- لافاتا.

اشکهای سرنا کاپیتان کرواسی به دلیل فوت پدرش .وی پنج روز پیش پدرش را از دست داد.

: نیمه نخست این دیدار با برتری کرواسی آعاز شد ک این تیم که در بازی قبلی هم ترکیه را شکست داده بود به دنبال دومین پیروزی خود در این رقابتها بود.

تیم چک نیز که در بازی اول در دقایق پایانی مغلوب اسپانیا شده بود ، به نظر می رسید که توان حمله کردن به کرواسی را نداشت و بیشتر در زمین خودش محبوس شده بود.

در نهایت دقیقه ۳۷ کرواسی به گل رسید. پرسیچ  از سمت چپ به وسط حرکت کرد و توپ را شوت زد . هیچ کاری از دست چک بر نمی آمد و به این ترتیب بازی یک بر صفر شد.

این نیمه را کرواسی با ارائه بازی بهتر یک بر صفر پیروز شد.

در نیمه دوم نیز تیم کرواسی بهتر از حریف آغاز کرد و چک باز هم ناتوان در جبران نتیجه به نظر میرسید.

در دقیقه ۵۹ کرواسی به گل دوم میرسد. پاس عالی بروزوویچ برای راکیتیچ ، این بازیکن را با پیتر چک تک به تک کرد و با یک ضربه چیپ زیبا توپ را از بالای سر چک وارد دروازه کرواسی کرد.

دقیقه ۶۶ کرواسی باز هم میتوانست گلزنی کند اما ضربه مانژوکیچ که روی اشتباه بازیکن چک توپ به او رسیده بود ، به بالای دروازه رفت.

دقیقه ۷۶ چک یکی از گلها را جبران کرد . یک سانتر از روسیچکی با ضربه سر زیبای میلان اشکودا همراه شد و دروازه سوباسیچ باز شد.

پس از گل چک بازی جذابتر شد و هر دو تیم حملاتی را روی دروازه یکدیگر انجام دادند.

در دقیقه ۸۶ هواداران کرواسی مواد آتش زا به داخل زمین پرتاب کردند که باعث شد داور بازی را برای دقایقی متوقف کند.

پس از حدود پنج دقیقه از توقف بازی به دلیل جنجال و آتش سوزی که کروات ها به پا کردند ، بازی از سر گرفته شد. دقیقه ۹۳ توپ در محوطه جریمه کرواسی به دست مدافع کرواسی برخورد کرد و داور پنالتی گرفت. ضربه پنالتی را نسید وارد دروازه کرواسی کرد تا بازی به تساوی کشیده شود. در دقایق پایانی نیز چک حمله کرد اما دیگر به گل نرسید. در نهایت این مسابقه با تساوی دو بر دو به پایان رسید. کرواسی چهار امتیازی و چک یک امتیازی شدند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "کرواسی ۲ چک ۲/آتش کروات ها چک را برگشت زد+ تصاویر" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات