گاز 12 هزار مشترک تهرانی قطع شد

سخنگوی شرکت گاز استان تهران اعلام کرد: با قطع ارتباط لوله هشت، گاز ١٢ هزار مشترک تهرانی به دلیل حفاری و نشست تونل مترو در منطقه غرب تهران قطع شد.

خبرگزاری ایرنا: سخنگوی شرکت گاز استان تهران اعلام کرد: با قطع ارتباط لوله هشت، گاز ١٢ هزار مشترک تهرانی به دلیل حفاری و نشست تونل مترو در منطقه غرب تهران قطع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نفت و انرژی (شانا)، مسعود نوری افزود: در اثر این حادثه که بامداد امروز به وقوع پیوست، ارتباط خط لوله هشت اینچ ورودی ایستگاه تقلیل فشار غرب تهران و خط تغدیه روستای سولقان قطع شده و هم اکنون گاز ١٠ تا ١٢ هزار مشترک این مناطق قطع است.

وی اظهارداشت: هم اکنون در حال تخلیه آب از تونل مترو هستیم و پس از پر کردن گودال و رسیدن به دو متری سطح زمین عملیات تعمیر خط لوله آغاز می شود.

وی ادامه داد: تجهیزات مورد نیاز و تیم عملیات تعمیراتی هم اکنون در منطقه حضور دارند و به محض مهیا شدن بسترهای لازم تعمیرات خط لوله آغاز می شود.

ساعت ٤:٣٧ بامداد امروز در منطقه شهران خط لوله گاز هشت اینچ گاز غرب تهران دچار حریق شد که به گفته مسئولان امداد و نجات پنج نفر در این حادثه مصدوم شده اند و برای جلوگیری از خسارتهای بیشتر ساکنان خانه‌های نزدیک به این حادثه از ساختمانها تخلیه شدند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "گاز 12 هزار مشترک تهرانی قطع شد" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات