دولت باید حقوق مازاد مدیران را به خزانه بیت‌المال واریز کند/پاداش 500 میلیونی روسای بانک‌ها در پایان سال به عنوان حق جلسه

95/03/28 - 17:40

شماره: 13950328000675

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/VXXLDT کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روسای بانک‌ها در پایان هر سال 500 میلیون به عنوان حق جلسه دریافت می‌کنند، گفت: دولت باید مازاد حقوق مدیران را به خزانه بیت‌المال واریز کند.

خبرگزاری فارس: دولت باید حقوق مازاد مدیران را به خزانه بیت‌المال واریز کند/پاداش 500 میلیونی روسای بانک‌ها در پایان سال به عنوان حق جلسه

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با انتقاد از دریافت حقوق‌های کلان توسط مدیران گفت: دولت می‌دانست و همه می‌دانستند که مدیران بانک‌ها و اعضای هیات‌مدیره بانک‌ها در پایان سال بابت حق جلسه و سود سالانه‌شان 500 میلیون تومان دریافت می‌کردند.

وی ادامه داد: 12 جلسه یک‌ساعته برگزار می‌کنم و در پایان هم حقوق‌های میلیونی و میلیاردی به عنوان پاداش دریافت می‌کند که جلوی این روال باید گرفته شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در ارتباط با پزشکان نیز آقای وزیر بهداشت باید توضیح دهد که آیا این سزاوار است که اعتباراتی که از محل هدفمندی یارانه‌ها تامین شده برای کارانه پرداخت شود.

قاضی‌پور در پایان خاطرنشان کرد: دولت باید به سازمان بازرسی اجازه دهد تا حقوق مدیران را کنترل کند و کسانی که حقوق مازاد دریافت کرده‌اند حقوق اضافه آنها را به خزانه بازگردانند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/VXXLDT

اخبارمرتبط :

95/03/28 - 17:12

95/03/28 - 16:44


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات