برقراری گاز مناطق4 گانه تا فردا/ انفجاری در کار نبود

جامعه > حوادث - ایسنا نوشت: سخنگوی شرکت ملی گاز اعلام کرد که برآوردها این است که گاز مناطق حادثه دیده در شمال غرب تهران تا فردا برقرار شود. وی در عین حال تاکید دارد که این حادثه انفجار نبوده بلکه آتش سوزی بوده است.

به دنبال حادثه امروز صبح(ساعت 4) در شمال غرب تهران و قطع گاز منطقه، سخنگوی شرکت ملی گاز با اعلام آخرین وضعیت رسیدگی به شرایط ایجاد شده عنوان کرد که این شرکت به شدت در حال ترمیم وضعیت موجود و لوله‌های گاز آسیب دیده است.

بوجارزاده با ارائه توضیحات بیشتر به ایسنا گفت که باید زیرساخت‌های لازم برای جابجایی لوله مهیا شده تا لوله 8 اینچی آسیب دیده جایگزین شود. وی همچنین گفت که اگر مشکلی ایجاد نشود با روند موجود گاز مناطق شهران، کن، سولقان و کوهسار تا فردا برقرار خواهد شد.

اما برخی مواضع از سوی شرکت مترو حاکی از آن است که در این حادثه قصور از شرکت ملی گاز بوده، به طوری که لوله گاز در یک متری سطح زمین قرار داشته و در پی شکستگی لوله آب و فاضلاب، لوله گاز نیز ترکیده و موجب انفجار شده است. این در حالی است که سخنگوی شرکت ملی گاز در این رابطه تاکید دارد هر چند که باید موضوع به طور کامل کارشناسی شود ولی به هیچ عنوان انفجاری در کار نبوده بلکه در نتیجه فشاری که ایجاد شده خطوط لوله دچار آتش سوزی شده است. درعین حال که در همین جریان تمامی کابل‌های برقی که از زیر زمین عبور می کرد نیز قطع شده است.

4242

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "برقراری گاز مناطق4 گانه تا فردا/ انفجاری در کار نبود" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات