پرواز هواپیمایی تایلند به تهران مهر ماه برقرار می شود

اقتصاد > صنعت - ایرنا نوشت: خطوط هوایی تایلند روز جمعه اعلام کرد در نظر دارد پروازهای بانکوک - تهران این خط هوایی را از مهر ماه برقرار کند

'چارامپورن جوتیکاستیرا' رییس خطوط هوایی تایلند، گفت که این شرکت یک مسیر جدید هوایی به تهران را ماه اکتبر (مهر ماه) راه اندازی کرده و یک ماه بعد پرواز به مسکو را در راستای بازسازی این شرکت آغاز می کند.

پروازهای این شرکت هواپیمایی تایلند در حالی به تهران از مهر ماه آغاز می شود که پرواز جدید گروه 'ایرآسیا ایکس' از بانکوک به تهران نیز با هفته ای سه پرواز از چهارم تیرماه شروع به کار خواهد کرد.
رییس خطوط هوایی بین المللی تایلند پس از نشست هیات مدیره این شرکت، گفت پروازها این شرکت از اول اکتبر (10 مهرماه) آغاز و در هفته سه پرواز بین بانکوک و پایتخت ایران برقرار می شود.

وی با اشاره به تعداد گردشگران ایرانی که از تایلند دیدن می کنند و 'قدرت خرید بالای آنها'، اظهار امیدواری کرد این شرکت هوایی از این بازار در حال ظهور بهره ببرد.
به نوشته تارنمای 'بانکوک پست'، 'چارامپورن جوتیکاستیرا' مشکلات گذشته این شرکت را مورد اشاره قرار داد و گفت: در حال حاضر زمان شروع و فرصت کسب و کار جدید است.

وی در مورد ظرفیت های تجارت با ایران، گفت که سالانه 250 هزار ایرانی از تایلند دیدن می کنند و تقاضا برای پرواز مستقیم بین بانکوک - تهران وجود دارد.
این در حالی است که 'نادا بوراناسیری' مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی 'ایرآسیا ایکس' اخیرا پیش بینی کرده بود تعداد گردشگران ایرانی که سال جاری میلادی به این کشور جنوب شرق آسیا سفر می کنند به 120 هزار نفر افزایش یابد.
'ویرا روچ پوچ چانارات' وزیر فرهنگ تایلند اردیبهشت ماه گذشته در سفر به تهران، ایران را دروازه ورود تایلند به مبادلات فرهنگی منطقه دانسته بود. 

22439

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "پرواز هواپیمایی تایلند به تهران مهر ماه برقرار می شود" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات