دلایل داغ بودن کف پا و راه های درمان ان -آکا

آکاایران:  

در این مطلب پی سی پارسی با دلایل و راه های درمان داغ شدن کف پا اشنا شوید.

بسیاری از افراد از داغ شدن و افزایش دمای پاها در هنگام شب رنج می برند، به گونه ای که این مشکل خواب راحت را از آنان می گیرد و باعث می شود، دچار بی خوابی شوند؛ هر چند این حالت به هنگام روز نیز ممکن است رخ دهد، شب ها شدت بیشتری پیدا می کند.

داغی کف پا دلایل داغی کف پا: - چاقی و اضافه وزن - اعتیاد به دخانیات - مصرف الکل - اضطراب و تنش های عصبی - پوشیدن کفش های نامناسب - پوشیدن جوراب های بافته شده از الیاف مصنوعی - بیماری دیابت - کمبود ویتامین B - افزایش اسید اوریک خون - اختلال در فعالیت های کلیه دیگر نشانه های مرتبط با داغ شدن کف پا - احساس درد و سوزن سوزن شدن پاها به خصوص در هنگام شب - افزایش تعرق بدن - ورم کردگی و قرمز شدن کف پاها - بی حس شدن پاها روش های تشخیص

عکسبرداری رادیولوژی، تصویربرداری همچون سی تی اسکن و ام آر آی(MRI) می تواند شما را به تشخیص بیماری مرتبط با داغی کف پا کمک کند. آزمایش خون و ادرار نیز برای بررسی سایر مشکلات احتمالی سودمند است.

راه های پیشگیری از داغ شدن کف پا - پوشیدن کفش مناسب و اندازه که به پاها فشار وارد نشود - پوشیدن جوراب نخی و اجتناب از پوشیدن جوراب های بافته شده از الیاف مصنوعی - استراحت دادن به پاها حتی به اندازه پنج دقیقه در صورت ایستادن مداوم - عدم مصرف دخانیات و الکل - مشورت با پزشک راه های درمان در خانه - حنا گذاشتن کف پاها می تواند باعث خنکی و کاهش درد پاها شود. - قبل از خواب پاهایتان را در محلول آب و سرکه سیب قرار دهید و قبل از این که به رختخواب بروید، آنها را خشک کنید. این محلول درد و داغی پای شما را می گیرد.
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "دلایل داغ بودن کف پا و راه های درمان ان -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات