پیش بینی کاهش دید افقی در تهران

اداره کل هواشناسی استان تهران روز جمعه در اطلاعیه ای اعلام کرد که برای استان امروز و فردا گرد وخاک ، کاهش کیفیت هوا و دید افقی پیش بینی می شود.

آفتاب نیوز: اداره کل هواشناسی استان تهران روز جمعه در اطلاعیه ای اعلام کرد که برای استان امروز و فردا گرد وخاک ، کاهش کیفیت هوا و دید افقی پیش بینی می شود.

در اطلاعیه شماره 21 اداره کل هواشناسی استان تهران آمده است: براساس بررسی و تحلیل اطلاعات و نقشه های پیش یابی و خروجی آخرین مدل های هواشناسی، با توجه به افزایش و همگرایی وزش باد در قسمت های بیابانی اطراف تهران و احتمال انتقال گرد و غبار از نیمه غربی کشور از بعد از ظهر امروز و روز شنبه در استان گرد و غبار، کاهش دید افقی و کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.

در این اطلاعیه، در بعضی ساعت های بعد از ظهر در پاره ای نقاط بویژه در بخش های جنوبی استان تهران وزش باد شدید موقتی نیز پیش بینی شده است.

در اطلاعیه هواشناسی استان تهران توصیه شده است که در زمان وقوع پدیده گرد و خاک، بیماران قلبی و عروقی، سالمندان و کودکان از تردد غیرضروری در فضای باز خودداری کنند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "پیش بینی کاهش دید افقی در تهران" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات