چرا بازیکن ۱۵۰ میلیونی آبی ها یکباره ۹۰۰ میلیونی شد!

به گزارش افکارنیوز،

 فرشید باقری، بازیکنی که روز ۱۵ خرداد ماه با قرارداد دو ساله به استقلال پیوست، در آستانه فسخ قراردادش است. احتمال اینکه قرارداد این بازیکن فسخ شود کم نیست. ماجرا این است که وزارت ورزش از باشگاه استقلال ایراد گرفته که چرا بازیکنی که فصل گذشته ۱۵۰ میلیون تومان گرفته را با قراردادی ۹۰۰ میلیون تومانی جذب کرده اند.

وزارت ورزش ایراد گرفته که این بازیکن به چه دلیل باید قرارداد ۶ برابر شود و البته این ایراد وزارتخانه هم جای تامل دارد. چراکه فرشید باقری نه در تیم ملی حضور دارد نه در فصل گذشته کار خاصی کرده که بخواهد قراردادش ۶ برابر شود.

البته استقلالی ها هم زمانی که با این بازیکن قرارداد می بستند فکر می کردند که جذب قاسم حدادی فر منتفی شده است. اما الان ان ها توانسته اند به خرید قاسم حدادی فر نزدیک شوند. امید ابراهیمی هم که ماندنی شده و می توانند زوج امید ابراهیمی و قاسم حدادی فر را داشته باشند و این گونه از زیر فشار وزارت ورزش هم خارج خواهند شد و می توانند یک خط هافبک قوی تر بسازند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "چرا بازیکن ۱۵۰ میلیونی آبی ها یکباره ۹۰۰ میلیونی شد!" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات