سکوت و آرامش بر بازار ماه رمضان

عضو اتحادیه مواد غذایی گفت:قیمت اقلام پرمصرف در ماه رمضان ثابت مانده و هیچ گونه تغییری نخواهد داشت چرا که خرید ها دو هفته قبل از این ماه انجام شده است.

قاسمعلی حسنی عضو اتحادیه مواد غذایی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به وضعیت بازار اقلام پرمصرف در ماه رمضان اظهار داشت:قیمت اقلام پرمصرف در ماه رمضان ثابت مانده و هیچ گونه تغییری نخواهد داشت چرا که خرید ها دو هفته قبل از این ماه انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه رکود بازار، گفت:از اسفند ماه سال گذشته تا اردیبهشت ماه قیمت برخی اقلام همچون خرما و برنج و حبوبات با افزایش قیمت همراه بوده اما در حال حاضر بازار در آرامش،رکود و سکوت به سر می برد.

حسنی با اشاره به قیمت برنج و حبوبات بیان کرد: در حال حاضر قیمت هر کیلو خرما به سبب افزایش صادرات 3 هزار و 700 الی 22 هزار تومان و برنج ایرانی 7 هزار و 200 الی 11 هزار تومان است.

گفتنی است که با آغاز فصل برداشت برنج و ورود محصول نو به بازار قیمت ها با کاهش مواجه خواهد شد.

عضو اتحادیه مواد غذایی با اشاره به قیمت حبوبات بیان داشت: با توجه به فصل تابستان و سپری شدن ماه رمضان شاهد افت قیمت خواهیم بود.

انتهای پیام/

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "سکوت و آرامش بر بازار ماه رمضان" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات