باز شدن پرونده انتقال پادگان جی/ مشکل نیروهای مسلح نیست، آموزش و پرورش راضی نمی شود

جامعه > شهری - میزان نوشت: عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران برای خروج پادگان جی از پایتخت با 23 نهاد حاضر در این پادگان مذاکراتی را داشته است.

ابوالفضل قناعتی گفت: علاوه بر نیروهای مسلح که سهم قابل توجهی از پادگان جی را در دست دارند، 23 نهاد دیگر نیز در این پادگان فعال هستند.

وی افزود: شهرداری برای تملک پادگان جی و اقدام برای خروج آن از شهر تهران با 23 نهاد درگیر در این پادگان باید به توافق برسد و همین موضوع کار را دشوار کرده است.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اختصاص بیشترین فضای پادگان جی به وزارت آموزش و پرورش گفت: بیشترین فضای این پادگان اکنون در اختیار وزارت آموزش و پرورش است و مسئولان این نهاد متاسفانه حاضر به تهاتر نیز نیستند.

قناعتی ادامه داد: مسئولان این وزارتخانه اعلام کرده اند که برای واگذاری سهم خود از پادگان جی به شهرداری تهران تنها پول نقد می پذیرند.

وی در خصوص میزان اعتبارات مورد نیاز شهرداری تهران برای خرید پادگان جی اذعان کرد: باید برنامه پنج ساله دوم شهرداری تهران رصد شده تا مشخص شود که از کدام یک از محل ها می توان اعتباراتی را کاسته و به خرید پادگان جی اختصاص داد.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم خروج زندان ها و پادگان های نظامی از پایتخت به نقاط حاشیه ای بیان کرد: باید تا جایی که امکان دارد شرایط برای انتقال زندان ها و پادگان ها از داخل شهر فراهم شده و تنها پادگان هایی که به لحاظ امنیتی حضورشان در تهران لازم است در پایتخت بمانند.

۴۷۴۷

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات