نقشه های برانکو برای جذب بازیکن خارجی

به گزارش افکارنیوز،

فعالیت پرسپولیس در مورد جذب بازیکنان داخلی رو به پایان است و از این به بعد آنها باید روی استخدام بازیکنان خارجی مناسب برای رفع نقاط ضعف باقیمانده تمرکز کنند. در همین راستا شایعه شده که برانکو به مدیران باشگاه گفته یک مدافع از تیم‌های حاضر در یورو2016 خریداری کنند.

این مساله در حالت عادی می‌تواند باعث خوشحالی هواداران شود، چرا که به هر حال بازیکنان حاضر در تورنمنتی مثل جام ملتهای اروپا، قاعدتا باید از کف استانداردهای لازم برخوردار باشند. با این وجود اگر قرار به بدشانسی باشد، شما حتی می‌توانید از تیم شگفتی‌ساز جام جهانی هم بازیکن بخرید و مهره مورد نظر، انتظارات را برآورده نکند!

این دقیقا همان اتفاقی است که برای پرسپولیس در مورد مایکل اومانیا رخ داد. مدیران باشگاه در ابتدای لیگ چهاردهم برای پر کردن جای خالی سید جلال حسینی، دست روی مدافع میانی تیم ملی کاستاریکا گذاشتند؛ تیمی که در جام جهانی شگفتی‌ساز شده بود و بازیکنانش در کانون توجهات بین‌المللی قرار داشتند.

ناواس که در چند متری اومانیا توپ می‌زد و درون دروازه کاستاریکا قرار داشت، به رئال مادرید پیوست و با این تیم قهرمان اروپا شد، اما اومانیا از همان تیم به پرسپولیس آمد و چیزی جز نمایش‌های ضعیف از او دیده نشد. به طور قطع اگر پرسپولیسی‌ها بین دونیم‌فصل لیگ پانزدهم پول تسویه حساب با مایکل را داشتند، او را در لیست مازاد قرار می‌دادند. در این شرایط چندان عجیب نبود که این مدافع جایی در پرسپولیس لیگ شانزدهم نداشته باشد. حالا باید منتظر ماند و دید خرید احتمالی از یورو کیفیت لازم برای پرسپولیس را دارد یا او هم به سرنوشت اومانیا دچار خواهد شد؟

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "نقشه های برانکو برای جذب بازیکن خارجی" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات