افشاگری درباره جنایات تفنگداران آمریکایی در عراق

به گزارش افکارنیوز،

توماس رکس در مقاله ای در مجله آمریکایی فارین پالیسی نوشت: دونالد ترامب کاندید احتمالی جمهوری خواهان برای انتخابات ریاست جمهوری، حق دارد جنایات نظامیان آمریکایی را برملا کند و توضیح دهد که برخی از آنان نه تنها از صندوق های پرداخت غرامت، بلکه پول توجیبی عراقی ها را نیز به سرقت بردند.

رکس خاطرنشان کرد: 9 تن از نظامیان آمریکایی مشغول خدمت در یکی از پست های بازرسی  واقع در غرب عراق هزاران دلار به سرقت بردند، اما جریمه نشدند زیرا مشخص نشد قربانیان چه کسانی هستند.

وی گفت : یک تفنگدار آمریکایی اعتراف کرد که عملیات سرقت تقریبا در تمامی پست های بازرسی انجام می گرفت. برخی دیگر از نظامیان گفتند که ارتکاب جرم در میان سربازان نقاط بازرسی موضوع رایجی بوده است.

رکس اظهار داشت: به این گونه سرقت ها اهمیت داده نمی شد زیرا این اموال در مقایسه با هزینه سنگین جنگ چیزی نبود. جنگ علیه عراق برای آمریکا در هر دقیقه دویست هزار دلار هزینه در بر داشت.

وی توضیح داد: جرم و جنایت و رسوایی فقط در زندان ابوغریب خلاصه نمی شود بلکه تفنگداران آمریکایی در شهرک الحدیثه واقع در غرب عراق به یک دختر 14 ساله عراقی تجاوز کردند و سپس او را به آتش کشیدند و تمامی افراد خانواده اش را قتل عام کردند.

وی افزود: نظامیان آمریکایی همچنین دو عراقی را درون رودخانه دجله انداختند که در نتیجه آن یکی از آنان غرق شد و جان خود را از دست داد.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "افشاگری درباره جنایات تفنگداران آمریکایی در عراق" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات