گزارش همزمان از مسابقه والیبال / برزیل یک - ایران صفر

ورزش > والیبال - تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار والیبال لیگ جهانی 2016 با برزیل مصاف دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شاگردان رائول لوزانو اولین حضورشان با مرد آرژانتینی را در لیگ جهانی در ریو و برابر شاگردان رزنده برگزار می کنند.

بازیکنان دو تیم قبل از بازی ، اینگونه که در تصویر می بینید ، درحال گرم کردن بودند.

با شروع مسابقه، اولین سرویس را سعید معروف زد كه توپ او یكراست به بیرون رفت و برزیل اولین امتیاز را گرفت. برزیل سه امتیاز متوالی گرفت تا سرانجام ایران هم توانست یك امتیاز بگیرد. سرویس ایران را میلاد عبادی پور زد كه برزیلی ها توپ را تبدیل به امتیازی برای خود كردند. پس از آن دوباره برزیل یك امتیاز گرفت و پنجمین امتیاز خود را ثبت كرد. لوزانو درخواست وقت استراحت كرد تا به شاگردانش كه بازی را بد شروع كرده بودند، توصیه های فنی لازم را بكند.

پس از وقت استراحت، ایران دو امتیاز گرفت تا به بازی برگردد. فاصله كم شد و ایرانی‌ها راحت‌تر كار می‌كردند. برزیل با نتیحه 8-5 جلو بود كه داور وقت استراحت را اعلام كرد. پس از وقت استراحت، برزیل 4 امتیاز متوالی گرفت و 12 - 5 جلو افتاد. فاصله دوباره زیاد شد و لوزانو درخواست وقت استراحت كرد.

با شروع مجدد مسابقه، برزیل امتیاز بعدی را هم گرفت. این بار فاصله به 8 امتیاز رسید. سرانجام بازیكن برزیل یك سرویس خراب كرد و ایران امتیاز ششم را گرفت. برزیل دوباره یك سرویس خراب كرد تا ایران امتیاز هفتم را بگیرد. ایران 3 امتیاز دیگر هم گرفت و فاصله را به 6 امتیاز رساند. پس از آن ایران كه به خودش آمده بود دو امتیاز دیگر گرفت و مسابقه 16 - 12 شد. 

اما برزیل همچنان برتری اش را حفظ می كرد. برزیلی ها به امتیاز 22 رسیدند و ایران همچنان 17 امتیازی بود. فاصله 5 امتیازی نشان می داد كه برزیل ست اول را خواهد برد. اما ملی پوشان ایران تلاش می كردند تا فاصله را به حداقل برسانند. ایران با ضربه محكم میرزاجانپور امتیاز 18 را هم گرفت. 

ایران و برزیل هر كدام یك امتیاز دیگر گرفتند و پس از آن برزیل مجددا یك امتیاز گرفت. برزیل به امتیاز 24 رسید و تنها یك امتیاز برای برد می خواست. سرانجام آن ها امتیاز 25 را هم گرفتند و ست اول را با نتیجه 25 - 19 بردند.

ست دوم

با شروع ست دوم، شاگردان لوزانو عملكرد بهتری داشتند. ایران كه ست اول را باخته بود، در ست دوم توانست دو امتیاز اول را بگیرد. اما برزیل اجازه نداد ایران خودنمایی كند و آن ها خیلی سریع برتری خود را دیكته كردند. شاگردان لوزانو كم كم با برزیل مساوی كردند و پس از آن عقب افتادند. برزیل با نتیجه 8-6 جلو افتاد و داور وقت استراحت را اعلام كرد. 

4141

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "گزارش همزمان از مسابقه والیبال / برزیل یک - ایران صفر" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات