بائرمن: دیدار با لیتوانی شبیه جنگ بود

سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت: دیدار با لیتوانی بیشتر شبیه جنگ بود تا بازی بسکتبال؛ یکی از مسابقاتی بود که تیم با انگیزه قویتر در آن برنده می‌شد.

خبرگزاری فارس: درک بائرمن سرمربی تیم ملی بسکتبال بعد از بازی مقابل لیتوانی در تورنمنت اطلس گفت: این مسابقه بیشتر شبیه یک جنگ بود تا بازی بسکتبال. یکی از مسابقاتی بود که تیم با انگیزه قویتر در آن برنده می‌شود. در این بازی به بازیکنان خود آنچه لازم بود را گفتیم تا از نظر فکری و روحی آماده باشند.

وی افزود: زمانی که چند امتیاز در اواخر بازی عقب بودیم، با یک وقت استراحت به بازیکنان خود این روحیه را دادم که به بازی برگردند. این صحبت ها نتیجه داد و بازیکنان به بازی برگشتند.

بائرمن گفت: دیدار با لیتوانی خیلی سخت بود. تیم حریف از ما با تجربه تر بود و داوران چینی در بازی قضاوت می‌کردند. می|‌دانستیم که باید بسیار متمرکز و از نظر ذهنی منظم باشیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال عنوان کرد: ما انگیزه زیادی داشتیم. بازی خوبی برای ما بود و اعتماد به نفس تیم را بالا برد و از این برد خوشحالم.

به نظرم رز گذشته مقابل نماینده آمریکا بهتر تاکتیک‌ها را اجرا کردیم ولی امروز بازی خواسته‌ها بود. گاهی باید یک بازی را ببرید و از نظر ذهنی خود را قوی کنید. وقتی در مسابقات غرب آسیا برنده شدیم، درباره خودمان به این نتیجه رسیدیم که این توانایی را داریم در بازی‌های سخت و نزدیک برنده شویم و از نظر ذهنی خودمان را بالا بکشیم که امروز هم همین اتفاق افتاد.

بائرمن درباره ادامه مسابقات گفت: ما در مرحله بعد هم با همین سبک پیش می‌رویم. برایمان مهم است که بهتر شویم. توپ را بهتر حرکت داده و بهترین تصمیم ها را بگیریم. ضمن اینکه سعی کنیم حامد را بهتر در تیم جا بیاندازیم.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "بائرمن: دیدار با لیتوانی شبیه جنگ بود" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات