نتیجه دیدار والیبال ایران و برزیل در لیگ جهانی 2016

تیم های والیبال ایران و برزیل در اولین دیدار لیگ جهانی 2016 به مصاف هم رفتند.

نتیجه دیدار والیبال ایران و برزیل:

ر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بت‌های لیگ جهانی والیبال در سال 2016 از پنجشنبه 27 خرداد ماه آغاز شد و در دیدار افتتاحیه این ر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بت‌ها ایران و برزیل به مصاف هم رفتند.

ست اول 25 بر 19 برزیل

برزیلی ها همان ابتدا فاصله را افزایش دادند و 5 بر 1 جلو افتادند. ملی پوشان والیبال ایران با دفاع های روی تور و دریافت های عالی فاصله را کاهش داند و نتیجه را 6 بر 5 کردند. برزیلی ها با اسپک های قدرتمند باز هم فاصله را افزایش دادند و با برتری 8 بر 5 به استراحت فنی اول رفتند.

پس از استراحت فنی بازیکنان والیبال ایران در دریافت ضعیف عمل کردند و برزیلی ها با اسپک و سرویس های خوب اختلاف امتیازی را افزایش دادند و با برتری 16 بر 10 به استراحت فنی دوم رفتند.

ملی پوشان ایران در این ست بازی ضعیفی را ارائه دادند و برزیلی ها در سرویس و اسپک عالی کار کردند تا با اختلاف امتیازی خوب و با نتیجه 25 بر 19 پیروز این ست شوند.

ست دوم:

تیم ملی والیبال ایران این ست را بهتر آغاز کرد و حتی دو بر صفر جلو افتاد اما برزیلی ها باز هم با بازی خوب و اسپک های قدرتی توانستند نتیجه را به نفع خودشان کنند و با برتری 8 بر 6 به استراحت فنی اول بروند.

این خبر لحظه به لحظه به روزرسانی می شود...

تهیه و تدوین: گروه ورزشی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ/ نیما ایوبی

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "نتیجه دیدار والیبال ایران و برزیل در لیگ جهانی 2016" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات