یک کمدی سیاسی همزمان با انتخابات آمریکا

برای کسانی که سریال‌های تلویزیونی را دنبال می‌کنند، «همسر خوب» عنوان مطرحی است که هم در میان منتقدان و هم بینندگان محبوبیت زیادی دارد. رابرت و میشل کینگ، زوج سازنده‌ی این درام پرکشش با سریالی تازه به تلویزیون بازگشته و با همان اپیزود اول حسابی گرد و خاک به پا کرده اند.

مجله دنیای تصویر: برای کسانی که سریال‌های تلویزیونی را دنبال می‌کنند، «همسر خوب» عنوان مطرحی است که هم در میان منتقدان و هم بینندگان محبوبیت زیادی دارد. رابرت و میشل کینگ، زوج سازنده‌ی این درام پرکشش با سریالی تازه به تلویزیون بازگشته  و با همان اپیزود اول حسابی گرد و خاک  به پا کرده اند.سریال جدید «مرگ مغزی»؛ یک کمدی سیاسی همزمان با رقابت‌های انتخابی آمریکا BrainDead یا مرگ مغزی داستان کارآموز سیاسی جوانی را با بازی مری الیزابت وینستد روایت می‌کند که در اولین تجربه‌ی کاری‌ خود در کاخ سفید با پدیده‌ای غریب رو به رو می‌‌شود: موجوداتی ناشناخته از فضا به زمین آمده و نمایندگان کنگره را به تسخیر خود در آورده اند!

خلاصه داستان و توصیفات اولیه سریال شبیه ترکیبی است از تریلر تخیلی و پارانویایی «هجوم ربایندگان جسد» و سریال‌های سیاسی آرون سورکین مانند «بال غربی» و «اتاق خبر». واکنش‌های منتقدان تا به این لحظه غالبا مثبت بوده و بعضی‌ها «مرگ مغزی» را نه تنها بهترین سریال تابستان بلکه مدعی جدی برای کسب عنوان بهترین سریال سال معرفی کرده اند. از سوی دیگر نقدهای زیادی هم با امتیاز متوسط منتشر شده و سریال را فاقد خلاقیت و حس طنز لازم برای آن چیزی ارزیابی کرده اند که ازش انتظار می‌رود.

شوخی‌های سیاسی و تند سریال درست در اوج رقابت‌های سیاسی، برگ برنده‌ی شبکه سی‌بی‌اس در تابستان پیش‌رو خواهد بود. در هفته‌های آینده که هر کنش و واکنشی از سوی دانلد ترامپ، هیلاری کلینتون و برنی سندرز می‌تواند تمام رسانه‌ها و حتی سرنوشت سیاسی آمریکا را به هم بریزد، سریالی که با هدف نقد تندروی سیاسی و به رخ کشیدن سیاسمتداران زامبی ساخته شده، مسلما شانس زیادی برای دیده شدن خواهد داشت.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "یک کمدی سیاسی همزمان با انتخابات آمریکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات