جسد کودکی که تمساح ربوده بود پیدا شد

ساعت24- باقیمانده جسد کودکی که در دیزنی لند اورلاندو در آمریکا در مقابل چشم خانواده اش توسط یک تمساح به درون آب برده شد پس از جستجوی گسترده نیروهای امداد و پلیس پیداشد.

تصویر لین گریوز کودک ربوده شده توسط تمساح

غواصان نیروهای پلیس جسد این کودک دوساله را که دوروز است توسط یک تمساح در کنار آب درحالی که همراه خانواده اش ایستاده بود پیداشد.پد و مادر این کودک شاهد این حادثه بودند و تلاش آن ها برای نجات کودکشان بی نتیجه بود. این محل برای ماهیگیری و قایق سواری استفاده می شود و چنین حادثه ای موجب نگرانی مراجعه کنندگان شد.سهام والت دیسنی از پی این حادثه سقوط کرد و مدیر این شهرک از خانواده کودک در اطلاعیه ای طلب بخشش کرد.

در پی حادثه تعدادی از تمساح های این دریاچه کشته شدند به گمان اینکه کودک را بلعیده باشند اما اثری از کودک در باقیمانده این تمساح ها یافت نشد. گفته شده که تمساح حدود دو متر طول داشته است. این حادثه پس از حادثه تیراندازی و کشته شدن بیش از 40 نفر در یک باشگاه در اورلاندو نگرانی و وحشت گسترده ای بوجود آورده است.

یک هلیکوپتر در حال جستجو بر فراز دریاچه هفت دریا در شهرک والت دیسنی در اورلاندوی فلوریدا
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "جسد کودکی که تمساح ربوده بود پیدا شد" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات