پیروزی انگلیس مقابل ولز در ثانیه‌های پایانی/ صدرنشینی شاگردان هاجسون

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/558FCY کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

انگلیس موفق شد در ثانیه‌های پایانی بازی ولز را شکست دهد و صدرنشین گروه B شود.

خبرگزاری فارس: پیروزی انگلیس مقابل ولز در ثانیه‌های پایانی/ صدرنشینی شاگردان هاجسون

به گزارش خبرگزاری فارس، در دومین دیدار هفته دوم گروه  B مسابقات جام ملت‌های اروپا از ساعت 17:30 تیم های انگلیس و ولز در ورزشگاه بولارت دلیس با قضاوت فلیکس برنش داور آلمانی به مصاف یکدگر رفتند.

این دیدار با نتیجه 2 بر یک به نفع انگلیس به پایان رسید. گل‌ ولز را بیل در دقیقه 42 بازی زد و گل‌های انگلیس را واردی در دقیقه 56  و استوریچ در دقیقه 91به ثمر رساند.

بازی ولز مقابل انگلیس با کشمش و درگیری این دو تیم آغاز شد زیرا در دقیقه 4 بازی برخورد کوچکی میان آرون رمزی هافبک ولزی‌ها با دنه علی رخ داد که نزدیک بود به دعوا کشیده شود.

خطر جدی را در این بازی از سمت راست لالانا هافبک انگلیسی‌ها ایجاد کرد. او سانت بسیار خوبی را به دهانه دروازه ولز فرستاد ولی رحیم استرلینگ قدر این موقعیت را ندانست و توپ با اختلاف کمی از روی دروازه ولز رد شد.

ولز مقابل انگلیس دست و پا بسته نبود و در دقیقه 10 بازی بوسیله بیل ستاره کهکشانی‌ها موقعیتی را بر روی دروازه انگلیس ایجاد کرد. بیل از زاویه بسته شوت سرکشی را به طرف دروازه جو هارت روانه کرد ولی با برخورد به پای کیهیل به بیرون رفت.

با توجه به اینکه ولز و انگلیس هر دو تیم‌های جوان این دور رقابت‌های یورو 2016 به حساب می‌آیند اما بازی بدون تب و تاب زیاد تا دقیقه 23 ادامه دارد. این بازی به عنوان جوانترین دیدار این دور رقابت‌ها به شمار می‌آید.

در دقیقه 26 بازی یک ضربه کاشته از بیرون محوطه جریمه نصیب انگلیس شد و رونی توپ را به زیبایی روی دروازه ولز فرستاد اما کیهیل با ضربه بی جان خود توپ را به آغوش دروازه‌بان ولز غلط داد.

در دقیقه 33 بازی انگلیس فشارها را بیشتر کرد و از سمت راست استرلینگ یک سانت کوتاه برای کین انجام داد تا با ضربه سر دروارزه ولز را باز کند اما دیوس مدافع ولزی با تاثیر کوچکی را با دستش به توپ گذاشت اما این خطا از چشمان داور آلمانی به دور ماند که اعتراض انگلیسی‌ها را به همراه داشت.

فشارهای انگلیس رفته رفته زیاد شد. رونی یک کرنر از سمت راست بر روی دروازه ولز فرستاد و اسمالینگ با ضربه سر خودش خطری جدی را روی دروازه هنسی ایجاد کرد و توپ با فاصله بسیار کمی به بیرون رفت.

برخلاف روند بازی، ولز توانست بوسیله گریت بیل ستاره کهکشانی‌ها به گل برسد. یک ضربه کاشته پشت محوطه جریمه برای ولز مهیا شد و بیل با شوت سرکش و تماشایی‌اش دروازه جو هارت را باز کرد.

نیمه دوم بازی با حملات انگلیسی آغاز شد اما ولزی‌ها به زیبایی دفاع می‌کردند و هوشمندانه عمل کردند. انگلیس از هر سمت که به طرف دروازه ولز حمله می‌کرد ولی به در بسته می‌خورد.

رونی در دقیقه 55 بازی از بیرون محوط جریمه با یک ضربه فنی دروازه هنسی را به خطر انداخت ولی دروازه ولز هوشمندانه توپ را به بیرون هدایت کرد.

اما انگلیسی‌ها دست بردار نبودند و استرلینگ در دقیقه 56 توپی را روی دروازه ولز فرستاد و مدافع ولزی به اشتباه توپ  را برای واردی مهاجم انگلیس مهیا کرد او نیز قدر این موقعیت را دانست و به زیبایی آن را به گل تبدیل کرد.

انگلیسی‌ها در ادامه بر بازی سوار شدند و چندین موقیعت داشتند از جمله این موقعیت‌ها لالانا شوت سرکشی را به طرف دروازه ولز زد ولی مدافع ولز آن را دفع کردند.

رونی در دقیقه 61 بازی دوباره سانتی را روی دروازه ولز انجام داد توپ در دهانه دروازه ولز سرگردان بود و کسی نبود آن را به گل تبدیل کند در نهایت مدافعان ولز این توپ سرگردان را دفع کردند.

در دقیقه بازی لدلی بازیکن ولز مصدوم شد و اولین تعویض یاران بیل در دقیقه 67 انجام شد و به جای او ادوارز به میدان آمد.

در ادامه ولز دومین تعویض خود را در دقیقه 72 انجام داد و کانو جای خود را به ولیامز داد. در دقیقه 73 نیز لالانا جای خود را به راشفورد مهاجم جوان منچستر یونایتد داد.

در دقیقه 78 بازی رونی در داخل محوطه جریمه یک موقعیت بسیار خوب داشت و با یک سرت توپ تماشایی برای خود موقعیت سازی کرد اما دو مدافع ولز خودشان را به طرف توپ پرتاب کردند و مانع باز شدن دروازه‌شان شدند.

در دقیقه 91 بازی استوریچ با زیبایی گل دوم انگلیس را به ثمر رساند تا انگلیس با پیروزی این دیدار را به پایان ببرد.

 

این دیدار با نتیجه 2 بر یک به نفه انگلیس به پایان رسید تا انگلیس 4 امتیازی شد و صدر را از ولز 3 امتیازی در گروه B گرفت.

انتهای پیام/ر

 

 

 

 

http://fna.ir/558FCY

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات