منصوریان: قول می‌دهم نحوه بازی استقلال را عوض کنیم/ دو بازیکن سرشناش هم جذب می‌کنیم

95/03/27 - 19:19

شماره: 13950327000923

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/7HA11Q کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: قول می ‌دهم نحوه بازی تیم را عوض کنیم تا نشاط روی سکوها به مردم بازگردد.

خبرگزاری فارس: منصوریان: قول می‌دهم نحوه بازی استقلال را عوض کنیم/ دو بازیکن سرشناش هم جذب می‌کنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علیرضا منصوریان در حاشیه نخستین تمرین تیم فوتبال استقلال گفت:‌به هواداران حق می‌دهم و به آنها قول می‌دهم نحوه بازی استقلال را عوض کنیم تا نشاط روی سکوها به مردم بازگردد. تا زمانی که از خانه حرکت می‌کنند انتظار یک بازی با نشاط را داشته باشند.

وی ادامه داد: مسیر سختی داریم و کار سختی خواهیم داشت و تلاش می‌کنیم افتخارات پرویز مظلومی و همین مسیر را ادامه دهیم. با حمایت هواداران، پیشکسوتان و همچنین بازیکنان خود را برای یک لیگ سخت آماده می‌کنیم.

منصوریان در پاسخ به این سوال که جذب بازیکن به کجا رسید و از نقل و انتقالات تا اینجا راضی بوده است، گفت:‌در نقل و انتقالات 6 بازیکن جذب کردیم که 4 نفر از آنها نفراتی بودند که می‌شناختیم. 2 بازیکن هم از نفت آمدند و چون چهره نیستند مردم با چهره‌هایی که در نقل و انتقالات جذب می شوند آشنایی ندارند، آنها را نمی‌بینند. اما مطمئن باشید تمام نفراتی که جذب می‌کنیم کارشناسی شده است و در نقل و انتقالات عقب نیستیم.

وی ادامه داد: یک مدافع برزیلی هم از سری B برزیل جذب کردیم که مقدمات سفر او فراهم شده است. بازیکنان سری B برزیل معمولا به اروپا مهاجرت می‌کنند اما با ارتباطاتی که داشتیم اقدام به جذب این بازیکن کرده‌ایم. از مسیر نقل و انتقالات راضی هستیم اما هواداران ایمان داشته باشند جایی که احساس کمبود کردیم بازیکن گرفتیم.

سرمربی استقلال تصریح کرد: بازیکنانی را به تیم آوردیم که با تمام وجودشان تشنه پیشرفت باشند و برای استقلال ناز نکنند. در مسیر نقل و انتقالات سعی کردیم به ساختار باشگاه لطمه نخورد و ترجیح می‌دهیم ستاره‌های جوانی که تشنه پیشرفت هستند را جذب کنیم و بازیکنانی را که آورده‌ایم به تیم ملی تحویل دهیم. یکی دو بازیکن سرشناس هم به زودی جذب تیم خواهند شد.

ادامه دارد....

http://fna.ir/7HA11Q

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات