مدیرعامل بانک سرمایه توسط هیئت مدیره عزل شد/بانک مرکزی تایید نکرد

مدیرعامل بانک سرمایه که ششم بهمن ماه سال گذشته به طور موقت منصوب شده بود، دو هفته پیش از سوی هیئت مدیره عزل ولی عزل او توسط بانک مرکزی تایید نشد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : امروز خبر برکناری مدیر عامل بانک سرمایه به نقل از یک سات خبری در رسانه ها و کانال های رسانه ای منتشر شد که بر اساس این خبر هیات مدیره این بانک دو هفته پیش وی را از سمت مدیر عاملی بانک سرمایه عزل وامروز با تائید بانک مرکزی حیدرآبادی پور رسما از سمت مدیر عاملی بانک سرمایه بر کنار شده است اما بر اساس سندی که در یک کانال خبری منتشر شد، بانک مرکزی در نامه ای با امضای فرشاد حیدری مدیر نظارتی این بانک خطاب به محمد رضا خانی ریاست هیات مدیره بانک سرمایه که به عنوان سرپرست این بانک از سوی اعضای هیات مدیره بانک سرمایه انتخاب شده بود است که به علت تغییرهای مکررمدیریت عامل بانک سرمایه با عزل حیدرابادی پور شدید مخالف شده است وایشان را در سمت خود ابقاء کرده است. بر اساس این گزارش حیدرابادی پور در ششم بهمن سال 94 به این سمت منصوب شد ودر کارنامه کاری خود عضویت در هیات مدیره بانک های سپه و گردشگری و همچنین مدیر عاملی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا را در دارد. در این نامه یکی از بزرگترین اشکالات وارده با بانک سرمایه در مدیریت ارشد این بانک ذکر و تاکید شده است تغییر مدیر عامل و تعیین سرپرست در حال حاضر مورد تایید بانک مرکزی نیست وتعیین سرپرست در اساس نامه بانک سرمایه صرفا در جهر چوب اختیارات بانک مرکزی است و در شرایط خاص پیش بینی شده است و هیات مدیره این بانک در این خصوص تنهایی و بدون تایید بانک مرکزی اقدام کنند.

مدیرعامل بانک سرمایه توسط هیئت مدیره عزل شد/بانک مرکزی تایید نکرد

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "مدیرعامل بانک سرمایه توسط هیئت مدیره عزل شد/بانک مرکزی تایید نکرد" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات