یعلون: به خاطر برجام دیگر اسرائیل تهدید نمی شود

به گزارش افکارنیوز،

«موشه یعلون» وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی مدعی شد که برنامه هسته‌ای ایران به دلیل اینکه تحت مفاد توافق هسته‌ای منجمد شده است، فعلا تهدیدی برای این رژیم محسوب نمی‌شود.

یعلون طی اظهاراتی در کنفرانس امنیتی «هرتزلیا» در فلسطین اشغالی، مدعی شد که برنامه هسته‌ای ایران تا پایان مدت برنامه جامع اقدام مشترک، محدود شده و اسرائیل وقت دارد تا خود را برای اتفاقات آینده آماده کند.

وی با بیان اینکه از هم‌اکنون تا آینده‌ای‌ قابل پیش بینی، تهدید حیاتی علیه اسرائیل وجود دارد، ادعا کرد: جنگ با حزب‌الله و حماس بسیار سخت خواهد بود.

وزیر جنگ سابق اسرائیل ضمن اعلام نامزدی برای نخست وزیری رژیم صهیونیستی در انتخابات آتی، از «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم بخاطر دلالی ترس در میان اسرائیلی‌ها انتقاد کرده و خواستار پایان اظهارات مبنی بر اینکه اسرائیل در آستانه هولوکاست دوم قرار دارد شد.

یعلون تاکید کرد که نتانیاهو قصد دارد با ترساندن اسرائیلی‌ها، توجه آنها را از مشکلاتی که رژیم صهیونیستی را تهدید می‌کند، منحرف کرده و افزود این اقدامات باعث فراموش شدن فساد، فاصله اجتماعی، هزینه بالای زندگی و دیگر چالش‌ها در اراضی اشغالی نمی‌شود.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "یعلون: به خاطر برجام دیگر اسرائیل تهدید نمی شود" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات