ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید !!+ تصاویر -آکا

1395/03/27

گالری عکس،آلبوم عکس آکاعکس های طبیعت ,ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید !!+ تصاویر,[categoriy] ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید تصاویر

ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید !!+ تصاویر -آکاظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید !!+ تصاویر

آکاایران: ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید !!+ تصاویر

آکاایران: ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید !!+ تصاویر

به گزارش آکاایران: گاوهای بلژیکی به دلیل جثه بزرگ و تنومندشان در جهان شناخته شده هستند.
گاوهای بلژیکی
خیلی از مردم فکر می کنند گاو های بلژیکی به خودی خود جثه های قوی هیکل دارند اما واقعیت چیز دیگری است که از نظر عموم مردم پنهان مانده است. گاوهای نر بلژیک به دلیل جثه بزرگ آن ها به هیولای GMO معروف هستند و دلیل اصلی آن دستکاری های ژنتیکی است که روی آن ها انجام داده اند.
دستکاری ژنتیکی در آینده مضراتی برای مصرف کنندگان از فراورده های آن گاو را دارد مهمترین دلیل این کار تولید شیر بیشتر با پروتئین بالا و وزن بالایی است که گاو در اثر تزریق پدیا می کند. این گاوها بیش از ۴۰ درصد توده عضلانی اضافی را دارند و وزنشان به طرز عجیبی سریع رشد می کند.
گفتنی است گاو های معروف به GMO به دلیل پاهای بزرگ و عضلانی در حرکت و خوردن دچار مشکل می شوند و همچنین مرگ زودرس و دردناکی را دارند.

ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید !!+ تصاویر

,ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید !!+ تصاویر,[categoriy] ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید تصاویر ,ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید !!+ تصاویر,[categoriy] ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید تصاویر ,ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید !!+ تصاویر,[categoriy] ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید تصاویر ,ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید !!+ تصاویر,[categoriy] ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید تصاویر

باشگاه خبرنگاران

گرداوری:آکا ایران

ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید تصاویر

عکس های طبیعت -

ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید تصاویر
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "ظاهر عجیب و غریب گاوهای بلژیکی را ببینید !!+ تصاویر -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات