اگر از بی خوابی رنج می برید حتما بخوانید! -آکا

1395/03/27

سایت سلامتمقالات پزشکی و بهداشتی ,بی خوابی,علت بی خوابی,دلایل بی خوابی,[categoriy] اگر از بی خوابی رنج می برید حتما بخوانید

اگر از بی خوابی رنج می برید حتما بخوانید! -آکابی خوابی,علت بی خوابی,دلایل بی خوابی,درمان بی خوابی,چرت زدن,چرت زدن در طول روز,خوابیدن,خواب دیدن,روشهای درمان بی خوابی,درمان بی خوابی با طب سنتی

آکاایران: اگر از بی خوابی رنج می برید حتما بخوانید!

آکاایران: اگر از بی خوابی رنج می برید حتما بخوانید!

افرادی که به بیماری بی خوابی مبتلا هستند، سخت به خواب می روند یا موقع خواب تا مدت زیادی بیدار می مانند. یکی از مطالعات اخیر درباره بیماری بی خوابی نشان می دهد که این افراد باید زمان کمتری را در رخت خواب بمانند و باید از این راه به عنوان یکی از روش های مقابله با بیماری بی خوابی مزمن استفاده کنند.

به گزارش آکاایران: به گزارش آکا ایران به نقل از سلامتیسم، محققان دانشگاه پنسیلوانیا در مطالعه اخیرشان به این نتیجه رسیدند که چیزی که می تواند به ۷۰ تا ۸۰ درصد از بیماران مبتلا به بیماری بی خوابی کوتاه مدت یا حاد کمک کند تا از تبدیل شدن بیماری به بی خوابی طولانی مدت و مزمن جلوگیری کنند، این است که زمان حضور در رخت خواب را محدود کنند.

مثلا اگر فرد بیمار ۱۱:۳۰ شب می خوابد و قصد دارد که ۷:۳۰ صبح فردا بیدار شود ولی ۵:۳۰ صبح بیدار می شود، نباید بعد از بیدار شدن در رخت خواب بماند و باید همان موقع بلند شود و فعالیت روزانه اش را شروع کند. مسئولان این مطالعه می گویند که بیماران مبتلا به بی خوابی مزمن معمولا برعکس این کار را انجام می دهند. نتایج نهایی این مطالعه نشان می دهد که کسانی که خوب می خوابند، زمان کمتری را در رخت خواب می گذارنند و دائما در رخت خواب چرت نمی زنند.
سلامت نیوز

اگر از بی خوابی رنج می برید حتما بخوانید

مقالات پزشکی و بهداشتی -

اگر از بی خوابی رنج می برید حتما بخوانید
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "اگر از بی خوابی رنج می برید حتما بخوانید! -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات