بیگی: آقایان در پرداخت‌ حقوق‌های نجومی به مدیران دولتی استدلال کثیف دارند

95/03/27 - 15:18

شماره: 13950327000674

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/BP86KH کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حقوق‌های نجومی برخی مدیران دولتی، گفت: آقایان برای پرداخت‌ حقوق‌های نجومی استدلال کثیف دارند.

خبرگزاری فارس: بیگی: آقایان در پرداخت‌ حقوق‌های نجومی به مدیران دولتی استدلال کثیف دارند

احمد علیرضابیگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در تبریز، با تاکید بر اینکه پرداخت‌ حقوق‌های نجومی به مدیران ریشه در تفکر اشرافی‌گری حاکم بر دولت دارد، اظهار داشت: برخی از وزراء برای توجیه پرداخت‌های نجومی به درآمد مدیران دولتی قبل از پیوستن به دولت در بخش خصوصی اشاره می‌کنند و می‌گویند ناگزیر به پرداخت این حقو‌ق‌ها برای حفظ این افراد در بدنه دولت هستیم.

وی ادامه داد: این استدلال کثیفی است و نشان از آن دارد که آقایان، مدیران را تافته جدا بافته از مردم می‌دانند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس با بیان اینکه این مدیران هدف خاصی از همکاری با دولت دارند، اضافه کرد: این دسته از افراد با فعالیت در بدنه دولت، فعالیت‌های خود در بخش خصوصی را پوشش می‌دهند.

علیرضابیگی با تاکید بر ضرورت حذف تفکر اشرافی‌گری در دولت جهت جبران تاثیرات مخرب پرداخت این حقوق‌ها در اذهان عمومی، گفت: متاسفانه این تفکر در سیاست‌گذاری‌های دولت اثرگذار بوده و تصمیم‌گیری‌های دولتی فارغ از مشکلات مردم اتفاق می‌افتد.

وی با اشاره به عذرخواهی سخنگوی دولت از مردم در مورد پرداخت‌های نجومی، گفت: اگر عذرخواهی دولت را حمل بر صداقت دولت بگذاریم، عذر بدتر از گناه است و نشان می‌دهد که دولتمردان از دریافتی مدیران خود بی‌خبر بوده‌اند که در این صورت باید بپذیریم دستگاه‌های دولتی بسیار بی‌در و پیکر هستند.

انتهای پیام/60002/ح20

http://fna.ir/BP86KH

اخبارمرتبط :

95/03/27 - 16:14

95/03/27 - 15:01

95/03/27 - 12:34


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات