بررسی اما و اگرهای صنعت پتروشیمی از زبان یک مقام مسئول انجام شد

فریبرز کریمایی، فرمول قیمت گذاری نرخ خوراک مصرفی شرکت های پتروشیمی را منوط به اجرایی شدن چند مورد دانست و ابراز امیدواری کرد که این انجمن برخی از برنامه های خود را اجرایی نماید.

تحولات صنعت پتروشیمی پس از اجرایی شدن برجام طی نشست روز جاری باشگاه مشتریان بورس نیوز مورد بررسی قرار گرفت و در ابتدای این جلسه فریبرز کریمایی، قائم مقام انجمن گروه صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی به اما و اگرهای این روزهای صنعت پرداخت.

بر اساس گزارش خبرنگار بورس نیوز، فریبرز کریمایی، فرمول قیمت گذاری نرخ خوراک مصرفی شرکت های پتروشیمی را منوط به اجرایی شدن چند مورد دانست و ابراز امیدواری کرد که این انجمن برخی از برنامه های خود را اجرایی نماید.

همچنین قائم مقام انجمن گروه کارفرمایان صنعت پتروشیمی در جلسه امروز زمان دقیق اجرایی شدن نرخ خوراک مجتمع های پتروشیمی بر اساس فرمول جدید را ابتدای سال 95 اعلام نمود و در پایان تیم تحلیلی شرکت تأمین سرمایه امین به بررسی چشم انداز صنعت پتروشیمی پرداخت. در پایان خاطرنشان می شود جزئیات این نشست در قالب گزارشی کامل فردا روی سایت  بورس نیوز منتشر می شود.

جهت عضويت در كانال تلگرام #اخبار #اقتصادي #بورس_نيوز روي لينك زير كليك كنيد و گزينه JOIN را بزنيد.

https://telegram.me/boursenews_ir

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "بررسی اما و اگرهای صنعت پتروشیمی از زبان یک مقام مسئول انجام شد" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات